Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit cseréljek ki a gépemben,...

Mit cseréljek ki a gépemben, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Celeron 2,4GHz (pentium 4)

Videokártya: Radeon 9000series

Alaplap: ATI Radeon (PCI)

Op.rendszer: XP serice pack 3


6-8 éves gép, ideje felújítani. Nem szeretném nagyon fullosra, csak annyira, hogy elinduljon rajta pár újabb játék. (NFS Shift, Sims3) Nem szeretnék sokat költeni rá...Én arra gondoltam, hogy kicserélem a procit, alaplapot és a videokártyát. Hogyan lehetne a legolcsóbban megúszni, mikre cseréljem?


2010. ápr. 5. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen gépem van, ebből már nem érdemes mit meghagyni. Én 150ezerért veszek nemsoká teljesen új gépet, az legalább már elindítja ezeket a játékokat. xD
2010. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah énis gondolkoztam ezen, de annyi pénzem nincs:S 50-70ezret szánok rá kb.
2010. ápr. 5. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:

50-70 ezerből egy irodai gépet össze lehet rakni alaplapra integrált VGA-val ennyiből nem hozol ki olyat ami a fent említett játékokat vinné


A kérdésben leírt gépre pedig már nem szabad költeni, felesleges pénzkidobás

2010. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 200 rongyot szánok autóra, nem ajánl valaki valamit?


Ilyen a hozzáállásod kb.

2010. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már bocsi de ahogy nézegettem, simán kijön 70ezerből a videokártya, az alaplap és a proci...írtam h nem a legextrább kell...

Ja és 200ezerből már vehetsz egy trabantot...nem a legextrább, de jobb mint gyaloglás. ennyit a hozzáállásról

2010. ápr. 5. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
és Ramot, tápot meg vinyót ingyen hoz a Jézuska kedves kérdező?
2010. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah hát pont ilyen Trabanttal fogsz te is játszani, 70 rongyból. A semminél az is több.
2010. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A memóriád milyen (mármint a gépben xD)?
2010. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!