Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videokártyával vagy a...

A videokártyával vagy a monitorral lehet probléma?

Figyelt kérdés
Eddig működött rendesen minden de most egy bekapcsolás után nem érzékelte a monitort a gép, ki be huzigáltam a minidisplay portot mire képet kaptam,viszont lentebb vette a felbontást és ha vissza akarom állítani full hd-be akkor csak 30hz-ig engedi(vibrál a kép).Újra tettem a CCC-t de ugyanaz.Legutóbb egy Win resi megoldotta a problémát de most nem szeretném ez miatt reinstalálni a rendszert. A vidikártya egy használtan vett HD 7770. A monitor szinte új Dell Ultrasharp.Mi lehet a probléma?

2016. ápr. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A videokártya érintkezési hibás. Nálam ugyanez van, csak egy HD 7750-el. Sőt, nálam induláskor csak az alaplapi videokártyával tudott elindulni a gép, mert a vga-t nem érzékelte. Kiszedtem, megtisztítottam a kártyát és a slotot és láss csodát, ment újra.
2016. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki más gépen a monitort, de ha a reinstall befolyásolja, akkor nem a monitor valtozott es megis hibamentes lett, szóval azt inkább kizárnám.
2016. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy másik monitor rádugva a videokártyára, az működött végig! Most a Dell is megy de ha rajta van a CCC akkor nem engedi felvenni a felbontást csak ahogy írtam...Érintkezési hiba? Akkor egyáltalán nem kellene hogy működjön nem?
2016. ápr. 2. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:
A rendszer problémát észlelt a számítógép és a DisplayPort kijelző kapcsolatában, amely megakadályozza,hogy a legmagasabb felbontást és/vagy frissitési frekvenciát használja. ( most a régi monitor van ugyanerre a vidókártyára dugva a VGA-ba és ez teljesen jól megy)
2016. ápr. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!