Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokan szoktatok magatoknak...

Sokan szoktatok magatoknak sz-gépet össze rakni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én mindig is magamnak raktam ösze és kivácsi vagyok hogy ti hogy szoktátok
2010. ápr. 5. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

bár össze tudom én is,de párom szokta,had érezze hopgy ő a férfi,ő ért hozzá:D

(van a családban elég gép,amiot szét kell szedni,venni bele,összerakni,ujratenni,van azokkal elég dolgom,nem értenek csak ahhoz hogy elrontsák:D)

22/L

2010. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig én rakom össze. A boltokban elcsórják a mellékelt kábeleket, stb, aztán külön adják el, plusz ki tudja milyen hanyagul rakják fel a coolert pl. Szóval én rakom össze, biztos ami ziher, és mennyivel jobb úgy ránézni a gépre, hogy nem más babrált vele, hanem te szedted ki a dobozból, te raktad össze.
2010. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is magam szoktam összerakni, de a biciklikkel is így vagyok :D Szeretem tudni, hogy minden a helyén van.
2010. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Értelmes válaszokat.
2010. ápr. 5. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig én rakom össze, előre összeállított konfigok amúgy is felejtősek(tesco, auchan és hasonló áruházak kínálatai főleg)Ha alkatrészenként veszem akkor is én rakom össze, van ahol még külön pénzt is elkérnek ezért, de a fölös kábeleket és csatlakozókat mindig kicsórják belőle.
2010. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!