Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ilyen sokan képesek...

Tényleg ilyen sokan képesek kiadni pénzt játékra szánt gépre?

Figyelt kérdés
Rengetegen kérdezgetnek itt, hogy XY és AB konfig jó lenne-e egy játékos gépének. Ezek szerint csak nekem nincs pénzem semmire? Szerintem nagy luxus csupán játék céljából gépet venni.
2011. jún. 3. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

> Tényleg ilyen sokan képesek kiadni pénzt játékra szánt gépre?

Gondolom igen. Nem gyártanának folyamatosan ilyen eszközöket, ha nem venné meg senki.


> Szerintem nagy luxus csupán játék céljából gépet venni.

Az.

2011. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is szeretnék összerakni egy jó gépet, de sajna nincs rá pénzem... :/
2011. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer épphogy volt alkalmam venni egy játékra szánt számítógépet, de inkább meggondoltam magam és vettem helyette egy játékra szánt kézi konzolt(Nintendo DSi XL) és nem bántam meg!
2011. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat azert ez nem ilyen egyszeru. Mert:

1. A gepek a mai teljesitmenyuket jelentos reszben a jatekipar hajtoereje miatt ertek el. Ha nincs jatekipar, nem kellenek jobb procik, jobb videokartyak, egyre tobb ram. Ugyanakkor hala a jatekiparnak, olyan dolgok is ki lettek fejlesztve, amik mas teruleten is hasznossa valtak, lasd pl. Cuda a termeszettudomanyos kutatasoknal.


2. Mivel a jatekra szant gepeknek a legnagyobb a teljesitmenyuk a PC-k kozul, ezert a jatekon tul minden masra jok. Tehat ha teszem azt 150 ezerert veszel egy jatekra szant gepet, akkor az valojaban kb. 80 ezredbe volt, mert altalanos celra 70 ezerert kaptal volna.


3. Azert egy 80-90 ezres konfig is elfuttatja az uj jatekokat, csak nem high grafikan. De a 150-200 ezer sem sok azt nezve, hogy mikor 50 Ft volt egy kilo kenyer, akkor 300 ezer egy szamitogep.

2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, 1 picit félre értettél


Nem az fura nekem, hogy valaki megvesz 1 drága gépet amin játszani és dolgozni is fog. Ez értem és elfogadom. De sokan írták itt az elmúlt pár napban is, hogy csupán CSAK JÁTÉKRA akarnak gépet venni. És ez azért nagy pazarlás, ha már ennyire játékfüggő valaki, hogy ilyen sok pénzt kiad csupán szórakozásra. Persze biztos fog rajta 1-2 alkalommal fontos dolgot is csinálni, de nem ez a fő célja.

Nekem a munkához használt programok megkövetelnék, hogy nagy teljesítményű gépem legyen, de nincs rá keretem, és amikor ilyen nagy a lazaság egyes emberekben, nagyon zavaró tud lenni. Jó dolgukban nem tudják mire költeni a pénz, vagy mi?


Ez igaz: Sok fejlődés köszönhető ennek, amit te is írtál, na de azért nehogy már a játékosoknak köszönjük meg a technikai haladást

2011. jún. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!