Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTA V lagg HDD-n (? )

Ricsi34 kérdése:

GTA V lagg HDD-n (? )

Figyelt kérdés
Helló,olyan problémám lenne,hogy a HDD-men(nincs meg kb fél éves,tegnap futtattam rajta teljes töredezettség mentesítést) a Gta V laggol,mármint olyan értelemben,hogy hozza a szokott fps-est,de csak szakaszosan,chunk-okban tölti be a pályát,majd amikor elérem a be nem töltött részt(azaz elmosódva van) ott dob egy laggot és körülbelül 20-30mp múlva tölti csak be a pályát.SSD-men nem volt ilyen problémám,nagyszerűen futott rajta a játék,de HDD-n több játék is produkálta ezt a problémát!Kérem aki tud segítsen!

2016. márc. 22. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Első ránézésre, ez swappelésnek tűnik. Kevés a memória a gépedben ( RAM ), de mivel már most HDD-ről megy a játék, lassabban éri el a lapozófájlokat, ezért érzékeled ezt megakadásnak. Javíts ki ha tévedek. Mennyi memóriád van? 8-12 GB dukál a GTA V-nek!
2016. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben nem nagyon lehet segiteni, vagy keves a vram ahol tarolni tudna, vagy nem hasznalja ki, ezert kinozza folyton a lassu hdd-t.
2016. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8gb ramom van,SSD-n lagg nélkül fut a játék,csakis a HDD-vel lehet gond
2016. márc. 22. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék,hogy a windows az SSD-ről fut,lehet az lehet a gond,hogy mivel a HDD másodlagos meghajtó,így lassabban éri el a fájlokat?
2016. márc. 22. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ezt nehéz sajnos így megmondani. :S
2016. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:

Nekem HDD-ről fut az eredeti GTAV és nem akad soha. Sőt, ráraktam SSD-re is régebben kíváncsiságból és a gyorsabb betöltésen kívül más nem változott.


Milyen HDD és HD Sentinel mit mutat az állapotáról?

2016. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

4GB rammal tökéletesen tudtam játszani a játékot gtx 970-el pedig 1080p-n szintekimaxolva mindent... méghogy 8-120gb rma kell neki... xD

Te jó ég.

Egyébként előttem is mondták. HDD Sentinel képre énis kíváncsi lennék.

2016. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!