Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Videókat vennék föl, de minden programnál laggot észlelek. Valamelyiknél csak a videóban, amit készítek a programmal, valamelyiknél pedig a játék maga laggol, felvétel közben. Ennyire gyenge lenne a számítógépem? Konfig: i5-4460,GTX 960,WD Caviar Blue 500GB,Asus B85 Plus,Cooler Master 600W. A kipróbált programok: Shadowplay (A felvétel laggolt), Fraps (Nagyon - nagyon alacsony FPS szám), Dxtory (A felvétel is, és a játékmenet is laggolt), OBS (Nem engedi felvenni a játékot + FPS lagg).

2016. febr. 14. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én OBS-t használok a régi laptopommal is (pedig abban még egy mai celeronnál is gyengébb processzor van), probléma nélkül felvesz bármit. Az is gyanús, hogy az összes ismert program laggol nálad.

Erre szokták azt mondani, hogy a hiba az ön gépében van.

2016. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon furcsállom.. mikor a 4 magos régi AMD -mmel, amiről tudni illik, hogy épphogy súrolta az alsó kategóriát, jobban futottak a játékok videó közben. Tudnál valamiféle megoldást találni rá? Mármint, hogy hogy kereshetném meg a hiba forrását.
2016. febr. 14. 14:52
 3/26 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet, illesztőprogramok, nem kívánatos programok, vírusok, tápellátás ellenőrzése. Ilyen sorrendben.
2016. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A Windows frissen lett telepítve, így vírusok, és nem kívánatos programok kizárva. Illesztőprogramokból, mindenből a legújabb van fennt. A hőmérsékleti adatokat pedig csatoltam, ezen a linken keresztül tekinthető meg: [link]
2016. febr. 14. 15:05
 5/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szerintem eleg hogy ezt tudjuk:


" ,Cooler Master 600W."


es hogy ezt meg NEM tudjuk:


gépház


...


miert nem engedi az OBS felvenni?


fraps alatt alacsony fps mit ertsz? nem a video frame/s limite miatt alacsony?

2016. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A hőmérsékleti értékek, játék közbeni értékek, videó felvétele közben!
2016. febr. 14. 15:06
 7/26 A kérdező kommentje:
Az OBS felveszi a programot, viszont az FPS érték, például War Thunderben, 130 -ról leesik 20-25 -re. Ugyanez a többi játékban is. A Fraps video capture setting -nél, a 60 illetve 30 FPS értékeket választottam ki, külön-külön készítettem videót, mind a 2 változatú beállítással, és ugyanazt tapasztaltam mind a 2 -nél, 30-35 FPS. (Természetesen War Thunderben, korábban GTA V -tel is próbálkoztam, itt is ez a jelenség volt megfigyelhető)
2016. febr. 14. 15:09
 8/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 de azert taprol irj egy pontos tipust hogy bizonysag is legyen


teljespontos tipuskodot...

2016. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
COOLERMASTER Elite Power 600W RS600-ACABM2-WB
2016. febr. 14. 15:11
 10/26 A kérdező kommentje:
Számítógép ház: AEROCOOL V2X Green Edition
2016. febr. 14. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!