Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne újítani? Hogy kicsit...

Kocka00197 kérdése:

Mit kéne újítani? Hogy kicsit jobb legyen a teljesítmény?!

Figyelt kérdés

Alaplap neve: Asus A88XM-E

Opr. Microsoft Windows 7 Ultimate

CPU típus: QuadCore AMD A8-6600K, 4120 MHz (41 x 100)

memoria: Micron 8JTF51264AZ-1G6E1 8gb

Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (2 GB)

HDD: SEAGATE ST3500630NS SATA Disk Device sata 2 16mb



2016. márc. 20. 14:54
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


eleg lassu a CL11 miatt de 1600 as


#8 itt mar te is mast 1866 vagyis szabvanyost irod nem 1300 (ami 1333 lenne gondolom nalad...)


a kerdesbeli APU processzor 1866 ost kezel alapbol vagyis az ajanlasod jo csak ettol még gyakorlati ertelmi nincs

egy 88X chipsetol elvarhato hogy a szabvanyos alapbol kezelt ramorajelet tamoggassa

asus oldalat nem konyu megnezni nekem se de mindjart menezem helyetted

2016. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

2 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2400(O.C.)/2133/1866/1600/1333 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory

Dual Channel Memory Architecture

Support AMD Memory Profile (AMP) memory

* The Max. 32GB memory capacity can be supported with DIMMs of 16GB (or above). ASUS will update QVL once the DIMMs are available on the market.

* Hyper DIMM support is subject to the physical characteristics of individual CPUs. 

* Refer to www.asus.com for the Memory QVL (Qualified Vendors Lists).

* Due to OS limitation, when installing total memory of 4GB capacity or more, Windows® 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Install a 64-bit Windows® OS when you want to install 4GB or more memory on the motherboard.

neked gondolom sokkal konyebb es gyorsabb lett voln megnezni miket tamogat az alaplap


leirom itt is erthetobben nem azzal van a gond hogy te is a kerdes egyertelmusiteset kered hogy mit is szeretne a kerdezo


de te erzekenylelku topmodel vagy...

2016. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Közveszélyes Kontár*

Kedves barátom te mégis mi a f*zt hordasz itt össze kb egy topic anyagban? Figyeld meglehet magyarázni, hogy az 1333 mhz-es ram gyorsabb mint az 1866 egy óvodásnak, vagy max saját magadnak, de ez meg rohadtúl nem így van ajánlom, hogy nézzél meg pár tesztet mert mocskos mód elvagy tájolódva( tudom csak rendereléseknél látszik nem játékoknál, de nem mindenki 15 éves mint gondolom te , hogy automatikusan erre gondol). És az i5 akkor is gyorsabb ,ha neked AMD-d van neked is szól ez a kijelentés sőt az összes intel proci gyorsabb mint az összes AMD , mivel mert már rohadtúl nem is egy kategória a kettő, de ha nem hiszed el akkor nézzél meg pár teszet, hogy K*ra nem lesz gyorsabb az amd-d 8 maggal sem mint egy 4 magos alap i5 ALAP i5. Másik az i5-ös procikat alapból játékosoknak találták ki , és az ilyen elvetelmült hülye hozzá szólásokat senki nem fogja elhinni aki egy picit ért hozzá mint a tiéd...Miért lenne felesleges az i5?:DD Ja véletlenűl gyorsabb lenne a gép?? huuha ha még azt írod, hogy i7 megértem , mert tényleg videó vágásnál látszik csak a teljesítmény külömbség. De inkább menj vissza az iskola padban tanulni az excelt vagy nem tudom, de ezt a reklámot ennyi tudatlansághoz kár volt lenyomni.

2016. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a ram választás lehet ,hogy neked nem egyirányú választás, és ezért senki ne mondja már meg mi is lenne a jó:D De szerzek neked egy meglepetést valaki ismeri a ramokat, és azoknak a működését is!! És akár hiszed akár nem lehet jó tippet adni egyirányú válaszal is csak nem arra kell gondolni ,hogy ha lassabb akkor azt úgysem veszem észre;)
2016. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#13 #14


valaszaid csak karara vannak mindennek hiaba szeretnel segiteni....


mit akarsz i5 el mi van vele? miert hajzogatod? irtam en olyant hogy i5 nem jo vagy ne vegyen stb.? nem ajanlottam azt sem hogy tartsa meg vagy valtsa le


es ne remenykedj kerdezo valoszinu magatol nem ter visza tobbet, mielott te szoltal voln neki, heteket/honapokat nem fogok ra varni foleg ilyen mellekvaganyos kerdesnel...


ram al sem tudom mit akarsz, irtam olyant hogy lassabb? es magaban az orajel miota meghatarozo ramnal?, nem ajanlottal konkret tipus(okat) ha mar a ram cseret ennyiee fontosnak tartod


azzal hogy 1866/1800 nincs kisegitve egyaltalan


azzal sem hogy i5 mert ha van penze akkor is eleg sok i5 van, hozza lap, es ugye ram, ahol ddr4 is felmerulhet...


vagyis kalandozasaid megosztasa a ram vilagabol nem tul hasznos mert mit is kene kerdezonek ezzel kezdenie


csak annyi jon le neki belole hogy ramot mindenkepp cserelnie kell es nem >>kicsi<< hanem nagy teljesitmenynovekedest okozna

altalanos jatek szempontjabol meg i5 el magaban még nem sokkal van elorebb hisz ennyi erovel pentium g/i3 t is vehetne...

miert nem? ha nem vesz 970/960/380X/390 t pl.

akkor miert kene i5?

pusztan jatek szempontjabol es 750Ti szempontjabol


altalanos hasznalatban meg ne nevetesr mar ki magad hogy le kell cserelnie procit csak hogy jobban mennyjen az Intelnet Expoler...


Sziasztok

2016. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!