Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne újítani? Hogy kicsit...

Kocka00197 kérdése:

Mit kéne újítani? Hogy kicsit jobb legyen a teljesítmény?!

Figyelt kérdés

Alaplap neve: Asus A88XM-E

Opr. Microsoft Windows 7 Ultimate

CPU típus: QuadCore AMD A8-6600K, 4120 MHz (41 x 100)

memoria: Micron 8JTF51264AZ-1G6E1 8gb

Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (2 GB)

HDD: SEAGATE ST3500630NS SATA Disk Device sata 2 16mb



2016. márc. 20. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Sata proci
2016. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BM-Striker ***** válasza:
Cpu tuning, erősebb VGA, SSD.
2016. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint mihez? ez így elég tág fogalom ennyiből az egész gépet le lehetne cserélni mondjuk egy i5-ös konfigra. Ha játékra gondolsz akkor szerintem alap egy ram csere (ha bírja az alaplap , és a proci mondjuk az 1800 mhz-es ramokat) Szerintem a kártyával nincs gond , de megint csak mire akarod használni 4 k -ra ? szóval maga a kérdés így nem igazán jó.
2016. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 ez a valasz sem tul jo...


ez a gep igy "tokeletes" kerdezo


#2 erosebb vga nak tul sok ertelme ebben nincsen mivel egy 960 bar nagy elorelepes lenne 750Ti hez kepest de a cpu tulzottan limites alatta foleg hosszutavon es ezen tuning sem segit


tuninghoz cpu huto is kell... de sokmindent nem tudni amit amugy is kene


gephaz

tapegyseg

lehet ezek miatt nem uzemel jol geped


ssd persze mehet bele extra nak de jatkoknal nincs jelentosege de altalanos hasznalat sokkal jobb lenne vele

2016. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BM-Striker ***** válasza:

#3


Miért kéne RAM-ot cserélni?


8gb DDR3-1600 RAM egy bőven elég FM2-höz, 1866-os akkor segytene, ha az IGP ki lenne használva.

2016. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

procit tuningoltad mert alap 3,9GHz ennel


mert ha huztad akkor tulmelegedes miatt dobalhatja az orajeleket ami semminek sincs hasznara


de ha gyenge minosegu tappal huztad akkor is dobalhatja... ha a gephaz rosszul szelozik akkor pedig lehet hiaba van egy jobb cpu huto is rajta mint a gyari


oszeget sem irtal


az van hogy ha nincs gond vele akkor hasznalni kell ha van akkor a gondot kell leirnod

ha pedig fejlesztened akkor pont legfontosabbakat hagytad ki.

osszeg

gephaz

tapegyaseg

es a cel hogy mit is szeretnelnelerni

2016. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 kerdes akart lenni hogy tuningoltad e, mert turbo val 4,2GHz ig feltud menni (es gondolom kiirtad aktualis orajelet talan)


#5 +1 :D azert irtam #4 nel amit

2016. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 4/5


És akkor pontosan leírod miért is nem túl jó amit te leírtál abban rohadt sok értelem van ám:D a 750-nél jobb a 960 mesélj még!-.-

Szerintem elég nagy kérdés, hogy mire akarja használni nem? SZóval azért ne legyetek már ennyire hülyék,ha tényleg csak annyi a kérdés , hogy mivel lenne jobb akkor kb mindennel ami jobb:D


És egy I5-ös intel nem ezt az amd-t veri be,hanem kb az összeset hiába drágább hoppá JA nem bocs, mert neked Amd-d van? figyeld akkor is gyorsabb egy i5 ha megfeszülsz

az 1300 mhz-es ramnám akkor is gyorsabb az 1866 nem? JA nem mert szerinted nem?:D:D

egyéb okos isten szerű válasz? gépek istenei.

Kérdező ne itt tedd fel a kérdést , mert rengeteg hülye van ebben a kategóriában # 4/5 pl.

2016. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 felesleges volt ez a hozzaszoas is


kerdezen mashol? hol? es ott is masgova kuldik?

nagyszeru gondolatmenet...


azert mert te ertelmetlen ajanlasokat tettel azzal van a problema


magasabb orajeleu ramnak nincs gyakorlati ertelme, igy altalanosagban nincs ok ajanlani magasabbnorajelut, amig semmit konkretat nem tudunk addig csak altalanosagrol lehet beszelni, es talalgatni lehet, a ram az nem egy jo iranyu talalgatas


a vga mar az, es azt csak szinten #2 miatt jegyeztem meg hogy ha vga t valtana 750Ti t mire erdemes pl.


kielemzem neked az .isteni valaszod mertogy te vagy az Atya Ur Isten ybebizonyitotad csodadal

2016. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

" Mármint mihez? - ez itt teljesen rendben lenne - ez így elég tág fogalom ennyiből az egész gépet le lehetne cserélni mondjuk egy i5-ös konfigra. - ezt itt kifejteted oke, ez is még -Ha játékra gondolsz akkor szerintem alap egy ram csere - ez itt teljes ellentet mert jatek miatt biztos hogy nem kell, szoval ez a fo problema a hozzaszolasodban -(ha bírja az alaplap , és a proci mondjuk az 1800 mhz-es ramokat - gondolom lusta voltal megnezni de az ilyen nem szabvany orajelesramok nem a legjobbak - Szerintem a kártyával nincs gond - ha nem hibas biztos nincs:P , de megint csak mire akarod használni 4 k -ra - tett erre barmilyen utalast? ilyen budget gep melett 4K t feltetelezni meresz... - ? szóval maga a kérdés így nem igazán jó."

- erre irtam igen nem jo a kerdes de ez a valasz sem a legjobb...

kezet foghatsz kerdezovel, es félkezet foghatsz #1 vel :D


csak kerdezo miert nem ir... elment mashova biztos, mintha barhol mashol lennenek gondolatolvasok

2016. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!