Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alábbi konfigról vélemény?

Alábbi konfigról vélemény?

Figyelt kérdés

Házat, hűtőventillátort, és optikai meghajtót azért nem választottam, mert az már megvan. De érdekelne vélemény. Fingom sincs milyen hűtőventillátor kéne, kiválasztottam egy random 500W-osat mert igy is 250K lenne a keretem. De véleményeznétek, és javitanátok rajta?

[link]

Erről lenne szó :)


2016. márc. 17. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fotozd le, mert igy nem latszik.
2016. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Elnézést a rossz linkért. :/


[link]

2016. márc. 17. 17:51
 3/23 anonim ***** válasza:
egy i5 4460 elég lenne,8 gb kingston hyperx 1600mhz rammal,egy minőségi b85 lappal és igy lehet egy gtx 980 is belefér
2016. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

500W os hutoventi? nem tapra gondolsz? a tap az nem gephutoventi... sajatmagat kell hutenie

magaban amugysem eleg ha rakenyszerited is (felsotapos hazzal) egy komolyabb gephez hogy normalis legaramlast biztositson az egesz gepnek

2016. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az a tapegyseg mi a szar:DDD Inkabb gyujtsd fel az egeszet a francba ahogy megerkezik, akkor nem a szobadban fustol el ejszaka.
2016. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Danubius 500W DAN-500-12


ez egy elektronikai hulladek nem felel meg semmilyen gepbe

foleg nem egy draga csucs vga es cpu s rendszerhez...

2016. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen a gephazad? mert hulladek gephazba szintugy nincs ertelme ezeket bele roszakolni


ha keces a penzed akkor akar adj lejebb vga bol 960 4G es akkor boven marad masra


ha viszont van egy normalis alsotapos es kereszthuzatos gephazad akkor oke


tapnak minimum

FSP Aurum S 400

2016. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hutoventilarort meg ugy is emlited hogy megvan


cpu hutoventi? pontos tipusa micsoda? mert vagy nem is kompatibilus vagy nincs ertepme gyari helyett hasznalni

2016. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat, és igen tápegységre gondoltam, csak hosszu napom volt és fáradt vagyok.... Nekem amugy a legfontosabb dolog a videokártya, szeretnék GTX 970-nél maradni. Csak lehetőleg olyan cpu meg alaplap kéne, ami kihasználja.
2016. márc. 17. 18:16
 10/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy az egy ITX (mITX) es alaplap amire nincs szukseg ha nem ITX es a gephaz

tobbe kerulnek aprosaguk miatt, mATX vagy ATX lapbol azonos arban jobbat kapsz

2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!