Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gondom. Bővíteni...

Van egy gondom. Bővíteni szeretném a gépemet egy 1TB-os merevlemezzel. Ha más márkát teszek bele mellé, mint ami most benne van, akkor nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Előző gépem, amikor bővítve lett merevlemezzel akkor nem kapcsolt be normálisan (újra kellett indítani), és most félek, hogy most is így lesz.


Most egy Hitachi vinyóm van, és egy Western Digitalt vennék.


2010. ápr. 2. 22:10
 1/5 Silber ***** válasza:
100%
Az, hogy a winchesterek különböző márkájúak, nem befolyásol semmit. Valószínűleg konfigurálási, vagy más egyéb hiba állt az előző géped esetén is fent, talán kicsi volt már az áramfelhasználáshoz a tápod. Én két gépet használok Samsung/Maxtor, valamint Samsung/Quantum felállással, soha problémám nem volt vele.
2010. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteszel egy új eszközt a gépbe, attól nem lehet baja! Én jártam egyszer úgy, hogy a gép nem kezelte az új vinyót, amit betettem. De BIOS frissítés megoldotta a problémámat. A régi BIOS nem tudta még kezelni az akkor még nagynak számító (80Gb) vinyót. Vagy beállítási problémád lehet még, de szerintem rögtön menni fog.
2010. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2010. ápr. 3. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz gond vele.

Ami a Te esetedben volt az előző gépeddel, az az, ami a régi alaplapok közül néhánynak szokása volt, hogy új hardver berakása után nem indult el az oprendszer, hanem egy figyelmeztető szöveget kiírt, amit elolvastál aztán nyomni kellett egy F4-et és akkor újraindult a gép majd ment minden rendben. Szóval az se volt hiba, ha erről volt szó.

2010. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OK.Nyomj bele egy WDig.Caviar blacket,32MB cash.1 gigásnál.Kb.20 rugó,de király vagy.Nekem is az van.Nem múlik rajta semmi rossz.Ha balhé van mégis,nem rajta múlik. P Tibor-A PC egy bonyolult szerkezet,Néha csak úgy magától is behülyül,lehet kínlódni.Ha szervízbe viszed,véged van,levágnak mint a malackát.
2010. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!