Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseg kene mert nem futnak...

Segitseg kene mert nem futnak jol a gepemen a jatekok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

a bf4 lowon fut 30-40 fps kozott egy ijen gepen es nem tudom mi a problema:

Msi gaming 970 motherboard

Amd fx-6300 (35 ezres vizhutessel feltolva 5GHz-re)

Msi r9 380 2g

120GB kingston ssd

1Tb western digital hdd

8GB kingstan hyperx 1866Mhz RAM

500W tap



2016. márc. 7. 17:25
 1/5 Trevor. ***** válasza:
Processzortuningból vegyél vissza. Táp pontos típusa?
2016. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony FPS nekem a videókártya gyengesége miatt szokott lenni. Általában nem a CPU-t terhelik agyon a játékok. De olyan előfordulhat, hogy a videókártyán a játék számára meg kell adni a beállításokat. Nekem Nvidia kártya van, ott a vezérlőpultban akár felül is lehet bírálni a játék vagy program grafikus beállításait. Na most neked nem szerencsés, ha véletlen maximalista képminőséggel de lassan dolgozik a videókártya, pont hogy átlagos képminőség kellene olyan 60+ FPS mellett. Szóval vedd lejjebb (a videókártya vezérlőpultban vagy a játék képminőség beállításaiban) az AntiAliasing-ot, az anizotróp szűrést, meg egyebeket, a részletességet első körben nem kell visszavenni. Kicsit a ferde vonalak recézettek lesznek, de ez maximum 3D CAD tervező-programokban lenne zavaró, nem játékban.
2016. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xigmatek 500w maverick
2016. márc. 7. 17:42
 4/5 meszike91 ***** válasza:

Felbontás?


Szerintem a tuning bekavarhat.

2016. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az amd procik a magas fogyasztásról elégé híresek. (Nem fika) Lehet hogy kevés a táp és nem ad a nagy tuning miatt elég áramot a videó kártyádnak. Vegyél vissza a tuningból mondjuk 4.5ghz-re vagy 3.5 asszem ez az alap órajel. Szerintem így már jónak kell lennie. Ha nem akkor valami más baj van.
2016. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!