Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya segítség? Nem...

Boseman kérdése:

Videókártya segítség? Nem annyira vagyok képben.

Figyelt kérdés

Az idén szeretnék összerakni egy elég komoly gépet.Szeretném ha jó pár évig nem kéne hozzányúlnom.És érdekelne ,hogy mit gondoltok ,hogy melyik gyártót.

Nvidia gtx980ti ?most kicsit leesett az ára.

Az egyik munkatársam azt mondja várjak még pár hónapot ,mert hogy valamit kiad az amd ami jó lesz.



2016. márc. 6. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

tényleg várj egy pár hónapot mert nem csak az AMD hanem az Nvidia is fog kiadni új mikroarchitektúrát méghozzá a pascalt ami sokkal erősebb lesz mint a maxwell (mostani) tehát sokkal jobb kártyát fogysz kapni a pénzedért ami már Full Dx12 támogatottságú.


[link]

2016. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy látom nem írnak semmi dátumot , tehát nem tudni mikor adják ki nem? Na meg gondolom iszonyatos ára lesz.
2016. márc. 6. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha minden igaz nyár körül lesznek várhatóak (juni-júli) de természetesen akár későbbre is csúszhatnak.Eleinte (első 1 hónapban) biztos drágák lesznek míg beáll az áruk de szerintem minden árrésben lesz valami erősebb kártya .Tehát 200K-ért már biztos lesz valami combos (mert uygebár a GTX 980ti is ennyi)
2016. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok köszönöm.

3-4 hónap az már nem idő.

Arra gondoltam ,addig szépen lassan megveszek minden mást .És a kártyát hagyom a legvégére.

A munkatársam szerint a processzorban levő integrált videócsippel is el lehet lenni. tehát film,net,meg pár netes játékra használható.


nálam többet konyít ehhez ,gondolom nem mondott baromságot?

2016. márc. 6. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

természetesen nem ha van egy erős CPUd (procid) akkor az integrált GPU-val is el lehet lenni attól függ milyen procit veszel mert akár nagyobb játékokat is futtathatsz.


[link]


bár az nem olyan izgalmas meg szép de lehetséges.

2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lord Hidan ***** válasza:

integráltal el leszel egy ideig az én i5-4570emmel far cry 3 is eflut lowon játszhatóan szóval filmek meg ilyenek mehetnek

De ha gondolom 980ti-re van pénzed akkor már skylake-re építesz abban mégjobb az integrált

2016. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
amd Polaris ra is megerheti varni vagyis mindegy mire csak egy teljesen uj teches tipusura
2016. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!