Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 970 és GTX 980Ti SLI...

Sarabon kérdése:

GTX 970 és GTX 980Ti SLI összekötés lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Gigabyte GTX 970-es kártyám van és szeretnék venni mellé egy hasonló márkájú GTX 980 Ti kártyát és SLI-ben összekötni, valahol azt írták csak azonos kártyákat lehet összekötni de egy másik fórumban azt a választ kaptam hogy akkor is össze lehet ha nincs nagy teljesítmény különbség. Szóval akkor összeköthetem ezt a két kártyát gond nélkül?

2016. márc. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet összekötni de minek akkora teljesítmény?

egy gtx 980ti mindere elég de a gtx 970 is eleg mindenre megába

az sli sohasem érte meg

2016. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Add el a 970-et és vegyél 1db 980 Ti-t.
2016. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet az lesz mert néztem közben rengeteg tesztet youtube-on is és elég jó számokat produkált egyedül is a 980 Ti lehet akkor csak csere lesz és nem összekötés... egyébként az Oculus Rift miatt kell a nagy teljesítmény...
2016. márc. 6. 11:07
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"hogy akkor is össze lehet ha nincs nagy teljesítmény különbség."


hat eleg nagy van koztuk, vagyis nagyreszt nem csak diszbol olyan draga 980Ti

970 sli is sok helyen elverzik (foleg vram limit miatt) ahol a 980Ti magaban is helyt all


nagyon kiegyensulyozatlan lenne tehat, majd 980Ti x2 SLI t csinalsz kesobb vagy inkabb ujbol levaltod ha keves

2016. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!