Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Packard bell notebookot...

Packard bell notebookot érdemes még venni?

Figyelt kérdés

Ismerőstől lenne, teljesen jó állapotú.

Adatai:Core i3 2350m

6gb ram

gt630

500gb hdd

66 ezret kérne érte, csak nem tudom, hogy megbízható laptopok-e ezek, mert bár amikor teszteltem, akkor minden oké volt, egyedül az akksi 1 órás.


2016. márc. 6. 00:07
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

Ennyiért már HP Eliebook 8460p is van....


66k túl sok érte. Ismerősöd vagy át akar verni, vagy túlságosan felülértékeli a gépet.


Mi a pontos típus?

2016. márc. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elég régi kérdés, talán már nem is aktuális, de azért én leírnám a tapasztalatom.


Nekem van egy 4 éves Packard Bell gépem. Eltört az alja, és most leffeg kicsit a monitor, mert nem rögzül rendesn, meg kiégett az aksija, szóval csak töltőről működik. 2GB RAM, 320 GB agy, semmi extra. A fenti hardverhibákon kívül tökéletesen működik, elfut rajta három-négy program akadás nélkül (köztük olyan kemény diók, mint a photoshop és a 10-15 lapot is megnyitott chrome egyszerre). Egyszer eldurrant az agya, volt vele valami, nem kapcsolt be, de nem veszett el semmi, szervizben egy nap alatt megcsinálták.

Ezzel szemben a háztartásban van egy szintén négy vagy legfeljebb öt éves HP gép. Trágya az egész, pedig feleannyit nincs használva, alig van rajta plusz szoftver az alapokon kívül, netre használják csak, meg max. képnézegetésre, és mégis akad, a touchpad felforrósodik és lefagy, nagyon lassan kapcsol be, stb. Aztán van egy viszonylag új, másfél éves Lenovo is, amit napi 8 órában használok a munkahelyen, net és szövegszerkesztés meg excel megy rajta általában. 4 GB RAM, 500 GB merevlemez, de ez végképp az alja a csapatnak. Alig képes elvinni 10 megnyitott internetes lapot, ha még mellé merészelek megnyitni mondjuk egy zenelejátszót vagy csak magát a gép könyvtárát, kész, halál, szaggat. És ahogy ismerősöktől hallom, a Lenovokkal csak a baj van, az öcsémét, ami egy éves sincs, már el kellett küldeni szervízbe, mert nemes egyszerűséggel elromlott az alaplap egyik pillanatról a másikra...


Szóval az én személyes véleményem, hogy a három közül messze a csóri Packard Bell bírja a legjobban agyilag a gyűrődést. Oké, az igaz, hogy az alkatrészek minősége elég gyalázatos és olcsónak érződik, de gépileg a legmegbízhatóbb.

2016. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!