Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot lenne...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen notebookot lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

A mostani hp mini 110-es már 4. éve körül tart

Nem az vele a bajom hogy régi (bár néha szidom az atomot... :D) hanem pl mikor filmezek kicsi a 10 col meg az atom nem bírja a 720p-t sem

Láttam tescoban 90 körül olyat ami 6x többet tud mint ez és ez 75be került

De mivel most a jogsi meg a kocsi fontosabb eszembe jutott az esetleges használt

Használtan lehet jót kapni?

Filmezni meg netezni nem hiszem hogy kéne a legújabb sokszázezres ultrabook :D

Van aki szokott használt gépet venni?

Lehet jót találni?


2015. aug. 17. 09:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi hogy ha a mini-t el akarnám adni mennyit érhet?

Mert jó kis gép de 2 felesleges lenne

2015. aug. 17. 09:49
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani 100.000 ft-os gépekkel csak a baj van, hidd el. Anyagminőségre, beltartalomra egyaránt kevesek. Értem én, hogy nem játszani kell, csak filmezni, de már a chrome/firefox/explorer is úgy zabál meg 2 giga ramot, hogy kicsordul az ember könnye. 4 gb rammal felszerelt gépek, egy normális, két magos i3 processzorral, meg egy alap gpu-val elég filmezésre, de várhatóan (oprendszerrel) azt 130-150 körül találsz.
2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oprendszerre ubuntut használok vagy most win 7 de ha üres gépet vennék egyből repülne rá a linux :D

köszi a választ

láttam 4 gb-s i-as acer-t 48-ért használtan azt lehet meglesem mert elégnek tűnik minden szempontból

2015. aug. 18. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alsó és közép árkategóriás gépeket a windows letámadta és 99%-ukra benyomta a windows 8-at.
2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!