Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van nekem gépbe 667 vagy...

Dj Bax kérdése:

Van nekem gépbe 667 vagy 800mhz nem is ez a lényeg hanem hogy van program ami jelzi gép adatait és az csak 261mhznek jelzi a ram sebességét ez hogy van? Akkor csak ennyit tudna a ram nem tudja a névleges teljesítmányát vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ramond van? Pontos típus?
2016. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:

Elvileg ha 800mhz-s, akkor a felét kéne kijeleznie, aida64-ben kb például így: ddr2-800 400mhz(mivel duplán számít az órajel, a 800-as valójában 400mhz-n megy)

Ha ettől kevesebben megy, akkor vagy nem annyi mhz-s a ram amit te gondolsz, vagy a bios kényeskedik és nem ismeri fel normálisan. Szépen kézbe kell venni ilyenkor a ramot, címkéről leolvasni a szükséges beállítésokat és az alapján kézzel belőni az értékeket a bios-ban így:

Dram frequency auto-ról manual-ra állít, majd kézzel menüben a címkéről leolvasott értékek beállítása.

2016. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biosz szerint elvileg 53 a ram és azt 261 nek érzékeli, de akkor ez normális ezek szerint. Csak furcsáltam ezt a jelenséget amúgy a ram kingmax
2016. márc. 2. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy 53 a ram? A kérdést sem tudtad normálisan feltenni, de még egy kérdésre se tudsz normálisan válaszolni.
2016. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értelemszerűen 533mhz meg van mikor elíródik a gyors írás miatt meg van mikor szarakodik is hogy írok és ugrik valahova meg nem ír vagy nem mindent
2016. márc. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!