Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1 pro miért nincs hang?

Windows 8.1 pro miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok, újra telepítettem a gépet de valamiért nincs hang. Próbáltam az eredeti cd-ről fel rakni a hangot. De a cd-n 64 biteshez valók voltak.(Nem is értem hogy miért, hiszen x86 szokott rajta lenni.) Szóval csak 64 biteseket ír. Frissitettem a windowsot ez sem segített rajta. Meg próbáltam még1x a cd-ről fel rakni. Telepitetem a hangnál lévő via részét. Ekkor már jelezte a pc hogy van hang. Viszont csak jelzi, de hang nincs... Mi lehet az oka?

2016. febr. 27. 10:05
 1/3 Trevor. ***** válasza:

Asztali gép vagy laptop?

Ha asztali, írd le az alaplap pontos típusát, ha laptop, akkor annak a pontos típusát, így tudok keresni drivert.

2016. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Valószínűleg nem megfelelő az illesztőprogram (driver).


Gyártó weboldaláról próbáld a rendszerednek megfelelőt.

(laptop vagy asztali gép esetén az alaplap modellszáma)


Win+Pause billentyűkombinációra kiírja a pontos Windows-t (ez nálad ugye Win 8.1 Pro) és hogy hány bites van telepítve.

Billentyűkombináció: [link]

Rendszerinformáció: [link]

2016. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm de már megoldottam.:) Mellesleg asztali. Azért leírom, hátha valakinek evvel tudok segíteni.


Frissités után le szedtem, egy realteket az internetről. Ami támogatja a win8.1 prot x86-ba. Telepitettem restart majd jó is volt.:) (Mellesleg ez egy lenovohoz való illesztő program volt. Legalább is lenovot írt. (Nekem asztali pc-m van.)

2016. febr. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!