Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a problemat?

Mi okozhatja a problemat?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo lenne, amiota uj win van a gepen, elotte kiporoltam, darabokra szedtem. Viszont azota, neha azt csinalja akar jatek, akar film, akar zene, akar az ures asztalon h a hangszorobol olyan hangot ad ki, mintha beakadna :D nah most ezt nem tudom, hogy szimulaljam le nektek. Irok egy peldat, tegyuk fel jatek kozben, van egy robbanas, es az a robbanas kb 1 sec-ig mintha beakadna, es "GRRR" szeru hangot ad ki, de megy is tovabb, hasonlo mintha ezt kovetoen kek halalt kapnek, de nem kapok, (remelem ertheto kicsit :D ) viszont se a HDD/SSD se a cpu nem porog ilyenkor fel teljesitmenyben. Mi okozhatja a problemat? A windows?

2016. febr. 14. 13:49
 1/4 anonim válasza:

ennél több kell

milyen windows? milyen gyakran fordul elő?

csak játék közben, nagy terhelés alatt, vagy bármikor?

ajánlanák egy windows újratelepítést, ha hardveres probléma lenne, az nagyobb gondot okozna

2016. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

leirtam h mikor csinalja, nem feltetlen terhelestol

valtozo idokozonkent, legyen az 10 perc vagy 2 ora

windows 10 pro 64bit

2016. febr. 14. 14:28
 3/4 anonim válasza:

jut eszembe, jó ötlet lenne a drivereket frissítened, ezen belül is a hang drivert

ha ez nem segít, windows csere helyrehozhatja

2016. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a wint kb 2 hete raktam, akkor szedtem le az alaplap oldalarol a hivatalos win10 drivert, lehet h rosz a driver? szedjem le inkabb a 8.1-eset?
2016. febr. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!