Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy új 4gb -s pendrive-om,...

Fcbpetya kérdése:

Van egy új 4gb -s pendrive-om, leformáztam NTFS-be, és nem lát csak 50 mb belőle. Hogyan csináljam meg, hogy teljesen ki tudjam használni?

Figyelt kérdés
usb 2.0 tud. win 7 van fent. probáltam már többször ,más-más módszerrel formázni.. de mindig ugyan az

2016. febr. 29. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos új?
2016. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első körben arra gondolnék, partícionálva van, és az egyetlen partíció, amit látsz, csak 50 MB-os. Új eszköznél tényleg nem lenne szabad, hogy ilyen előforduljon.


Sajátgépen jobbklikk > kezelés, lemezkezelőt megnyitod, lemezt megkeresed, lecsekkolod a kötet méretét és a teljes lemez méretét. ha tényleg az van, amit mondtam, akkor jobb klikk a köteten, kötet törlése, aztán új kötet, és beállítod, hogy a teljes lemezt magába foglalja.

2016. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
új, igen..
2016. febr. 29. 18:12
 4/8 A kérdező kommentje:
a 2. kommentben lévőt nem lehet megcsinálni,mivel nem engedi kiválasztani a kötet törlést..
2016. febr. 29. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyártmány ez?
2016. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
SP-Silikon Power
2016. febr. 29. 19:14
 7/8 A kérdező kommentje:
látja a lemezkezelő a 4 gb-t,csak nem tudom megoldani,hogy használja is...
2016. febr. 29. 19:14
 8/8 kvcsemmanuel ***** válasza:
Formatald le a Fat 32-re es hagyd ugy. Ez ervenyes a 16-32 Gb-os pen-ekre is.
2016. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!