Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig megéri?

Szerintetek ez a konfig megéri?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus z97-k

Proci: i5 4690k

Ram: HyperX 2x4GB white

Videókártya: 2db Asus GTX960 Turbo oc 2gb

Táp: Corsair vs series 650w

Ház: zalman z3 plus fehér ablakos ház

Megéri???



2016. febr. 27. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10.+1.
2016. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Kedves srac


Oszd ott az eszed ahol kivancsiakra.


1. Kit erdekelnek a netcelebek csak pelda kep hoztam fel az illetot es nemm majomalas kent.

2. Ki a akar tuningolni egy majd szazezres procit.

3. Oke most kiderul hogy keken vilagit a haz akkor nezek masikat

4 nem eleg jo a tap irtak hogy melyik lenne jobb akkor veszek majd olyat

5 minek bele egyszer nyolcas ram mikor ugyan annyi mint a 2x4es es nem akarok 4*8gb (32gb ha nem mennne a matek akkor segitek) ramot pakolni bele minek. Majd 16gb ra fogom feljeszteni de azt is.

kesobb....

Az b+ meg celeb majmolas,

Nem ertem miert jo az hogy sajat magadat oltod itt te..., b+



Ui. Srác

2016. febr. 27. 20:02
 13/22 anonim ***** válasza:

"1. Kit erdekelnek a netcelebek csak pelda kep hoztam fel az illetot es nemm majomalas kent."

Ha nem érdekel akkor miért írtad???

"2. Ki a akar tuningolni egy majd szazezres procit."

Ha nem tudod mit jelent a K-s CPU akkor miért épp azt veszel?

"3. Oke most kiderul hogy keken vilagit a haz akkor nezek masikat"

Mert a képekről nem tudtad kikövetkeztetni?

"4 nem eleg jo a tap irtak hogy melyik lenne jobb akkor veszek majd olyat"

Egy konfig-ba a táp legfontosabb,egy rossz táp elég nagy károkat tud okozni.

"5 minek bele egyszer nyolcas ram mikor ugyan annyi mint a 2x4es es nem akarok 4*8gb (32gb ha nem mennne a matek akkor segitek) ramot pakolni bele minek. Majd 16gb ra fogom feljeszteni de azt is.

kesobb...."

Nem lenne egyszerűbb ha vennél 1*8GB-ot és az mellé később vennél még egy 8GB-ost?

"Az b+ meg celeb majmolas,

Nem ertem miert jo az hogy sajat magadat oltod itt te..., b+"

Nem látod át a szarkazmus lényegét.

2016. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igazából viccnek írtam, de mivel látom szívedre vetted a dolgot, így biztos vagyok már mindenben.


Nehéz azt állítani, hogy Z97 lap és szorzózármentes processzor nem tuningolásra lesz véve. Ha tényleg nem, akkor még ezek sem jók. Nehéz azt állítani, hogy nem bturbot másolod, ha ugyanúgy alja Corsair tápod van (de nem csak alja, hanem veszélyes széria), ugyanúgy SLI konfigurációt építesz (de nem csak hogy 3,5GB-t klónolsz, hanem csak 2-t) és mindent ugyanolyan igénytelenséggel próbálsz meg mindezt egy kartondobozhoz hasonlító valamibe belegyömöszölni. Ezt én azért is veszem biztosra, mert olyan magabiztossággal állítod, hogy minden klaffol, mintha az atyaúristen szólt volna hozzád, hogy te ezt így rakd össze ahogy, mindent próbálsz megmagyarázni. Ennél aránytalanabb csak a trevor vicckonfigja volt.


Az ehhez hasonló személyeskedést meg tartsd meg azoknak a rokonaidnak, akik nem tudtak normálisan megnevelni anno.

2016. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ok bro offold magad bar nem nagyoon kovetem bturbot de nem hinnem hogy vol slije de most komolyan tenyleg nem tudom hogy volt e neki vagy vane de akkor adhattal volna egy normalis valaszt is hogy szar a tap aztan ennyi nem az hogy majmolos regeket zengsz. Amugy meg az "uristen altal kuldott" uzenett hogy jo sli 960 onnan gondolom hogy eleg sok video terjeng a youtubeon arrol hogy mire kepes a ket kartya eggyut. Es tenyleg kb 10000 plusszert most nem sokkal de nem is kevessel jobb kombo. Meg azert jol is nezki(most nem nagy kepusegbol) bocsi ha megsertettelek csak egyik kedves ismerosom is evvel jott hogy majmolom a sracot
2016. febr. 27. 21:39
 16/22 A kérdező kommentje:
Amugy ha tenyleg nem lesz jo nekem a 4690k proci akkor meg 4460ra gondoltam ami szintem eleg eros. Es nem tuningra vennem bar nem is ertem miert jo tuningolni.(+5fpsert???)
2016. febr. 27. 21:45
 17/22 T/Z ***** válasza:

#10 +1



Kedves kérdező!


Akkor meg minek veszel K-s processzort?

Neked egy Asrock B85M-PRO4 alaplap kell, meg hozzá egy i5-ös processzor.

Mellé 8giga ram, és egy minimum GTX960Ti 4GB, vagy ennek Radeonos megfelelője (R9 380 4GB), vagy amekkora VGA-t a pénztárca elbír.


Ehhez a már ajánlott táp, ház, háttértár, és kész egy évekig ütőképes gép.


(y)

2016. febr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. febr. 28. 15:16
 19/22 A kérdező kommentje:
Es az elobb emlitett lap Asroock B85m pro 4 el visz két kartyát???
2016. febr. 28. 15:21
 20/22 T/Z ***** válasza:

Mihez akarsz két kártyát?

Mekkora felbontású monitorhoz?


Tudod egyáltalán, h ha egy kártyával egy adott játék stabil 50FPS-en megy, akkor két kártyával nem 100FPS-ed lesz, hanem csak kábé 70?

A két/többkártyás rendszerek nem valami jól skálázódnak.


Csak akkor van értelme, ha nem elég a legnagyobb VGA teljesítménye.

2016. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!