Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol szerezhetek s775 processzort?

Hol szerezhetek s775 processzort?

Figyelt kérdés

Kaptam egy asus p5ld2 vm/s s775 alaplapot egy celeron d 352-vel, ami egyenlőre elégnek bizonyult, de még csak most tettem fel az xp-t. :D Az a kérdésem, hogy tudtok helyeket, ahol s775 proci kapható? Ha procit nem tudtok mondani, akkor egy jó pasztát? Csak mert pasztázni kéne a processzort.

Jelenleg a konfig: 1gb ddr2 (2x512), asus p5ld2 vm/s alaplap, celeron d 352. Amúgy azért van ez a nagy felhajtás, mert anyámnak csinálom a gépet (elromlott a laptop), blogírásra, youtubera, fb-ra, hírolvasásra kell neki a gép. A válaszokat előre is köszi!



2016. febr. 22. 21:18
1 2
 11/12 MGéza ***** válasza:
Arctic mx-4 az egyik legjobb paszta, de neked kb bármelyik jó lesz. Fészbúkos gépnél nem lesz igazán jelentősége :)
2016. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11 Jó, köszi.


Amúgy ma kipróbáltam a gépet jobban, a CRT monitor jelenleg 1280*720-as felbontáson üzemel, netezésre tökéletes, youtube videók elmennek... :) Ez a legjobb egymagos processzor, amit életemben használtam. Komolyan.

Sajnos a hdd időközben elkezdett haldokolni, lement 98%-ra a kondíció, van 2 hibás szektor. Bár ez még mindig nem rossz, egy ilyen öreg hdd-nél már sejthetem a legrosszabbat, de szerencsére vinyóm most van. (egy 500 gigás, ami a rossz laptopé volt anno)

Off: Az EATX alaplap pont befért a MATX Asus gépházamba... :D Egész pontosan ebbe: [link]

2016. febr. 23. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!