Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangszórószettet...

Milyen hangszórószettet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó hangfalszettet számítógéphez, de nem tudom milyet kellene vennem. Fontos lenne számomra, hogy viszonylag hangos legyen és legyen jó hangminősége. Főleg zenehallgatásra lenne, és van egy nagyon jó hangkártyám hozzá amin van optikai hangkimenet is. Maximum hatvanezer forintot költenék rá. Érdekelne hogy mit ajánlanátok.

2016. febr. 22. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

zene hallgatáshoz felesleges 5.1 hangfalszett. Nézz valami régebbi 2*40 vagy 2*70 wattos Pioneer vagy Onkyo erősítőt, ehhez pedig szintén valami régebbi álló hangfalat.


Attól, hogy valami csicsás és új, még nem jobb, mint egy régebbi felső kategóriás erősítő vagy hangfal.

2016. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy nézz valami Hi-Fi-t jobb márkából, de a #2-es jól írta. 60e-ből lehet venni két hangfalat amiben legalább 25 cm-es mély van meg egy erősítőt hozzá.
2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Hát ha ilyen sokat akarsz rákölteni, akkor először is ezt olvasd el:

[link]


Aztán kereshetsz amit írtak itt lejjebb, h erősítő plusz 2 hangszóró, vagy a linkelt hsz alján van pár drágább 2.0-ás aktív cucc is 100ezer alatt.


Nekem pl. sokáig Genius 1250B-m volt, (vagyis annak az elődje), aztán Microlab Solo 6C-re váltottam, amikor megjelent. Ez azért messze van a High End-től, de a Logitecheket agyonveri minőségben.


60ezerért vagy veszel valami 2.1-es/5.1-es sz×rt (na jó, átlagos cuccot) vagy valami belépő szintű sokkal jobbat, ami már közelebb van a minőséghez.

2016. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!