Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról: AMD FX-6100,8GB/1866Mhz RAM, GTX660,1TB Winyó, GA-78LMT-S2P?

Figyelt kérdés

AMD FX-6100 (6 magos, 3300 MHz, 14MB) BOX 28480 Ft

Corsair Vemgeance 8 GB/1866 Mhz KIT (2*4 GB) CL9 12 690 Ft

Gigabyte GV-N660OC-2GD - GTX660 55 900 Ft

Cooler Master Elite Power 500WP/White RS500-PSAPJ3-IT 9 060 Ft

Western Digital Caviar Blue 1 TB 63 MB SATA3 WS10EZEX 18 690 Ft

Gigabyte GA-78LMT-S2P 11 140 Ft


össz: 135 960FT


2016. febr. 19. 20:36
1 2
 11/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gtx 660 barmely tipusa csak dragabb volt?


ilyenkor le szoktak mondani rola ilyen egyszeru


ha meg neked megerte akkor mi a gond?


mert 660 t kintudtad hasznalni rendesen es jol ment a gep...


mi a problema? van aki sokkal kevesbe megeros gepeket vesz ha nem maga rakja ossze vagy vga ra nem figyel vagy a tapra mégkevesbe ...


lemondhatal volna igy:

GTX650Ti Boost pl.

nem tudom hogy arultak e de GTX750Ti ...

ha amd is megfelelt voln HD7850


ha olcsobbak voltak persze


nagy teljesitmenyt nem vesztetel voln de ha 10ezret is sikerul felszabaditani akkor mar jobban lehet alakitani


FM proci minden helyen kellett legyen...


ezeket a boltokat volt erdemes akkor es most is nezni:


pcx.hu

ipon.hu

aqua.hu (aqua electormax)

bluechip.hu


meg ezeken tudsz boltot keresni


argep.hu

arukereso.hu


ha FM platformot vettel voln meg egy szintel lentebbi vga t akkor kb. 20ezer felszabadul de a teljesitmeny majdnem megegyezik

de normalis gephazat is vehetel volna, es egy sokkal jobb tapot kesobbi fejleszteshez


egy gephaz 10ev+ ot ki kell birjon a jol valasztasz, es a lenyeg nem a haz "eltartama" hanem a gepede ami benne van ezert kell hogy alsotapos es kereszthuzatos legyen, vagyis normalis tervezesu, netan kabelelvezetesi lehetosegel (ma mar ez sem luxus) meh egyeb extraval, viszonylag olcson is hozalehet jutni ilye ekhez, szintugy egy maradandobb es sokkal minosegibb taphoz tobb garanciaval

ha jol valasztasz szinten nem csak tap eletartama a lenyeg hanem gepede ami ra van kotve

5ev+ ot legalabb bele kell kalkulalni egy tapba ami lehet 7-10ev+ is lesz a gyakorlatban


persze mondhatod hogy nalad a pc >fogyoeszkoz< de ez nem helyes irany


egy jobb alaplapot is meghalal a rendszer, AM3+ nal meg sajnos pont az alja lapok nagy hatranyt okozhatnak (proci nem tud megfelelelornndogozni)


ha valaki befektet megjelenesekor egy alaplapba az 3-5ev+ ot legalabb! ki kell huzzon de akar szinten joval tobbet

mert aki annaknidejen Sandy ba (1150) fektetetett ma is jol el van vele es fejlesztgetni is tudja, (persze itt mar mas platformrol van szo, de te esetedben is intel hasznosabb lett volna...)

tobbi mar csak korites, hdd vel igy jartal hogy pont draga korszakaban vetted

netan hasznalt garis hdd vel lehetet voln sporolni, mindegy hogy bolti doglik be vagy egy hasznalt nem doglik be..

vagy ez nem mindegy?:)

volt hazad szoval godolom masod is, igy biztonsagi masolatoknak biztos valami tarolod

mert annelkul mindegy milyen 1db meregdraga hdd t is veszel

2016. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szoval az en kerdesem az lenne hogy miert is a kerdes?:)


velemeny pusztan, ezt magad is tudod hisz le is irtad, borzalmasan sporoltal mindenen


nos de miert gond ez? ha megy 20evig akkor mi a gond? nem jo arra amire hasznalnad? vagy gondok vannak vele?


mert a velemenyel mire mesz? e-Phallos t novelsz vagy nemntudom...


minden eshetoseget leirtam mar szerintem


amit szinten leirtam hogy nem hiszem hogy rosszabbul jartal voln ha normalisan epited sot talan 660 szinten benne lett volna,


amugy szepen visszakellene gyakoris kerdeseket keresni 2evel ezelotieket,


es akkor nagyjabol kepben lehetne lenni


2014. februar t kell keresni tehat? akkor veted?


es tudnal viszonyitani ha ennyire fontos



hehe :D 750Ti pont 2014 februarban jelent meg


GTX 660 2012 szeptember ben

vagyis tobb mint 1eve mar kint volt mikor vetted

persze ez nem olyan nagy problema foleg hogy Népkartyarol van szo

2016. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..


ahogy latom hiaba mondanak neked barmit


munkahoz kell a sok ram de 5-6ezres ram miatt szorakozni


te szerintem hallomasbol se lattad hogy mi az a gep fejleszes


a meleg szoba es a meleg uzemeles "nagyon jot" tesz mindennek...


lehet olyan nincs inkabb szerencserol van szo

sokaig kilehet huzni szerencsevel

itt tapra lapra gondolok leginkabb

2016. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

látom te nagyon probléma centrikus vagy.

gondról problémáról nem volt szó, mégis azt keresed.

kérdezed mi a kérdés pedig adott.


Idézem:

"Mi a véleményetek erről a konfigról: AMD FX-6100,8GB/1866Mhz RAM, GTX660,1TB Winyó, GA-78LMT-S2P?"


Ez a kérdés.

Nem kereken 2 éve vettem.

egész pontosan 2013 dec 30-én.

Tehát 2.1397260274 éve.


Akkor még az a vga meg se jelent.

Az aquaban és minden más árgép által kiadott boltban drágább volt, egyet kivéve de ott meg nem volt.


Valóban hírből sem ismerem a gépfejlesztést, elég nehéz lenne úgy ismerni, hogy 44 év alatt 2 gépet rakok össze tehát átlagban 22 évente rakok össze egy gépet.


Azzal azonban nem értek egyet, hogy nem kell erős VGA.

Gammer géphez kell.

2016. febr. 20. 13:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz gép, azt hogy megérte 2 éve vagy nem, nem tudom megmondani, de nekem hasonló gépem van, egy fokkal gyengébb, de még meg vagyok elégedve vele. Szerintem ha gondolkozol a gép lecserélésén, akkor érdemes várni, mert idén jön ki a legújabb NVIDIA videókártya sorozat, amivel már új technólógiákra építkezik és azt ígérik, hogy jelentős teljesítménynövekedést hoz majd. És még az AMD is idénre igérte a legújabb processzorait, és ők jelentős teljesítménynövekedést ígértek, szerintem érdemes kivárni mi lesz belőle, most még bőven jó ez a gép. :)
2016. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

AMD processzorral kissé szkeptikus vagyok. Ez a bulldozer is hogy be lett harangozva aztán meg lehurrogja mindenki,

Igaz a konfig maga jó, meg vagyok elégedve vele.

2016. febr. 20. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!