Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-t raknék össze az alábbiakb...

Pc-t raknék össze az alábbiakból. A 2 alaplap közül melyiket ajánlanátok és milyen tápegységet javasoltok? i5-4590 hűtő:CM hyper tx3 Msi H97 Gaming3/Msi B85-G43 Gaming? 1TB WD (ssd most nem) Msi Gtx 960 Gaming 4GB RAM:2x4GB Ház:CM elite knight Táp?

Figyelt kérdés
Tápra max 15 ezer forintot szánnék,az anyagiak most nem engednek többet,így ebből szeretnék egy megbízható tápot kihozni,ha lehet
2016. febr. 18. 10:12
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

H97 kellene, haznak meg jobb nem artana

Corsair CX 430 (M) tap

2016. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 HUN_Sector ***** válasza:

A H97-es jobb, de túlságosan drága alaplapokat néztél ki egy sima, nem tuningképes processzorhoz.

Egy 20000 ft alatti b85-ös lapkakészletű, sőt, ha elég 2 darab sata 3, akkor egy b81-es is elég lenne neked.

Nem valószínű ugye, hogy 4 ssd-t nyomsz rá az alaplapra... :)


Nem írtad, milyen vga-d van, így egy alap 400 wattos tápegységből indulok ki:

[link]

[link]

[link]


Egy átlagos gamer gép i5 4590-el, egy gtx szériás kártyával, vagy egy r9 370, 380 vga-val tökéletesn jól elvan ezzel is.

2016. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Antec VP400PC erosen felejos tap egy Corsair VS el is messze jobban jar akkor mar...


pcx gari idot se ir, igy gondolom csak 1ev van ra, de persze 10ev garival sem erne meg...

2016. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Akkor nem feltétlen volna fontos ilyen "gamer" nevezetű vagy minősítésű alaplap? Elég volna olcsóbb is? Igazából a Vga (mivel az egy 4GB Msi GTX 960 lenne) miatt gondolkodtam ezekben az alaplapokban.
2016. febr. 18. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek külön hütő a non-k procira? A gyári simán viszi. Annyival több marad minőségi tápra. Illetve az MSI Gaming helyett mehet a giga wf2 oc, ott is megmarad kb 5k.
2016. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 HUN_Sector ***** válasza:

Nekem a gigabyte termékekkel sok rossz tapasztalatom van (főleg táp és alaplap terén).


Az MSI mint gyártó jó, de ahogy írtam, egy B85-ös, olcsóbb alaplap bőven elég neked. Lényegében a gyártó mindegy, a socket a fontos.

2016. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HUN_Sector ***** válasza:
Kontár! Ha jól tudom, az Antec VP4XX széria FSP belsős, míg a korábbi 3XX széria volt Delta belsős.
2016. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megkérdezni, hogy igazából mi a számottevő különbség az említett olcsóbb b85 és az általam írt pl h97 alaplap között? vagy pl mitől gamer egy alaplap? tuningra kihegyezett vagy ilyesmi? mert végül is tuningolni nem áll szándékomban, csak egy megbízható stabil lapot keresnék az adott komponensekhez, Célom hogy magas/ultra beállításokkal játszani tudjak egy pár játékon. Köszönöm még egyszer az eddig segítségeteket.
2016. febr. 18. 12:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen játékokra gondolok mint pl a Gta 5(bár ha jól tudom az elég jól optimalizált) far cry 4, battlefield 4, assetto corsa, call of duty új részei stb
2016. febr. 18. 12:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezért nem tudom pontosan mekkora teljesítményü és milyen táp szolgálná ki megfelelően ezt a gépet majd, mert ha olcsóbb alaplapot veszek amit javasoltatok akkor a mefmaradt pénzt szívesen rááldozom egy kicsit magasabb árkategóriájú tápra
2016. febr. 18. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!