Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort érdemes venni...

Paca001 kérdése:

Milyen monitort érdemes venni 50. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

1980*1080 vagy esetleg a 2560*1080?

Játékra lenne használva főképpen. Amugy meg átlag filmezés netezés.

R9 280X

i5 4460

8gb Ram



2016. febr. 16. 20:44
 1/2 Trevor. ***** válasza:

1920*1080, sok játék (sajnos) nem támogatja rendesen a 21:9-es képarányt.

Nekem ilyen monitorom van, meg vagyok vele elégedve, bár így utólag lehet inkább 24"-ost vennék: [link]

24": [link]

2016. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. sok monitor nem támogatja.

Viszont ha olyan vki mint én. És szarik rá a képméret arányra. :D

Csak az a fontos h fullhd legyen.És nemérdekel a képfrissítési arány stb. Nézz szét a városodban. Akciók után stb. Itt ahol én lakom 102cm-es TV! Igen fullhd TV! Volt akcióban. Vettem belőle 3-at és azokat használom jelenleg is. Nagyon ritkán zavaró csak a válaszidő. Nagyon elvétve látható,észlelhető. Viszont!

Megse nézzük hogy egy 40 inches monitor mennyibe kerülne szerintem xD...Habár azis igaz hogy ~22-24 inchnél TV és monitor árak között szinte semmi különbség. Szóval egyértelmű hogy a monitor a megfelelő választás!! De ha efölött akar az ember. És tight budget van de az ember gamer! :D

2016. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!