Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Ezeken gondolkoztam. Főként játékra kéne. Azt szeretném tudni, hogy ezek közül melyiket érdemes venni? Vagy ha van jobb ötletetek azt szívesen fogadnám egyenlőre nem tudom, hogy mi lenen a jó választás, max 130.000Ft és min. 25" 1440p


2016. febr. 15. 23:00
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Mi ér neked többet? A nagyobb felbontás (játékban nem mérvadó, de napi használatra jól jön) vagy az IPS panel a jobb betekintési szöggel és színekkel (játéknál ismét nem mérvadó)?
2016. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért a játékoknál a nagy felbontás nagyobb élesebb képet ad feltételezhetően, és a színek sem másodlagos dolgok. A betekintési szöget sosem értettem öszintén bevallom, ki az aki oldalról nézi a képernyőt? A legfontosabb az hogy messziről is jó képet láthassak, tehát a képátló lenne a fontos és hozzá a felbontás, 3 méterről kb. A színek meg legyenek minél szebbek, de én azt kérdezem, hogy játékra melyik lenne a legjobb + filmezére meg mindennapi dolgokra.
2016. febr. 15. 23:15
 3/3 A kérdező kommentje:
A samsungot azért tettem ide mert jelenleg olcsón 4K de TN panel. Megéri-e? Avagy elég a 1440p és ha az akkor azok közül melyik? Dell? Benq? Valami más? Kereteimet leírtam, vajon 4K-t elvinné egy r9 390x?
2016. febr. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!