Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte 8600 GT videokártya,...

Johnny_5 kérdése:

Gigabyte 8600 GT videokártya, Windows 7 telepítési hiba (kékhalál). Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Üdv!

A következő kérdésem volna. Windows 7-et szeretnék telepíteni (sokadjára), de a telepítő az első újraindításnál kékhalállal újraindul. Próbáltam egy Asus P5B alaplappal, és egy Gigabyte GAP35 DS3R alaplappal is, de ugyan az. Próbáltam Win7 32, 64 bites telepítővel, ugyan az. Mivel minden konfigban egy közös alkatrész van, egy Gigabyte 8600 GT PCI-E 512MB videokártya, valószínűleg ő a ludas. Win XP-vel viszont hibátlanul működik, tehát a kártya jó. Mivel láttam rá Win7 drivereket, valószínűleg máshol működik Win 7 alatt. Csökkentett módban elindul ugyan, de a telepítést ugye nem bírja befejezni. A táp egy 450-es, és egy 350-es táp volt, de mint mondtam, amikor ugyanezeken a gépeken XP volt, hibátlanul működött. A COD4 simán ment rajta.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm!


2016. febr. 14. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg az alaplapi videókártyát
2016. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik hardware nem támogatja a Windows 7-et,maradj az XP-nél.
2016. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos egyiknek sincs alaplapi videokártyája. Az a furcsa, hogy ha bármelyik gépbe (Asus-Gigabyte) egy másik kártyát rakok, minden oké, még a Win 7 is simán felmegy. Csak ezzel a 8600 GT-vel van baja. De akkor marad az XP, egy másik, nagyobb kártya vásárlásáig.

Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!