Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Graf:Radeon HD 4870 1GB GDDR5...

Sayler kérdése:

Graf:Radeon HD 4870 1GB GDDR5 256bit Táp:Cooler Master GX 550 Alaplap:Asrock N68-S (Tudom hogy nem illik bele a gépbe, de most ezem van, tervezek venni a jövőben másikat ) Proci:AMD Atholn II X2 240 2.80GHz (es is úgyszéntén) Ez igy működhet?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy az összeállitás kompatibilis?

2016. febr. 9. 15:31
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi nem illik bele?


4870 nagyon regi napjainkban mar


magakorabeli jobb lapot meg jobb cpu t meg netan csak extrem olcson erdemes venni


modern paltformba viszont a 4870 "nem illik" majd...


persze mukodnek majd

pcie x16 slot van a lapon, tapon van pcie vga tapcsati es tepjesitmenyileg papiron eleg boven-boven

D3 as a tap?

2016. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

erre pontosan nem tudom a választ,de itt egy statisztikája remélem segit

1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section

2 x 8 pin PCI Express power with detachable 2 pin section

1 x power 8 pin +12V

3 x 4 pin internal power

1 x 4 pin mini-power connector

6 x 15 pin Serial ATA power

2016. febr. 9. 15:55
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 honan van? ez hirdetes?


mert ha dobozan van akkor ott a tipuskodja szerintem... de a tap cimken mindenkepp


ez a csatlakozok leirasa amugy


E3 es D3 fobb "lathato" tulajdonsagokban megegyezik szerintem de ennek most nem nezek utana


az a lenyeg hogy ha tipuskodja vegen E3 van akkor azt minnel elobb erdemes cserelni, ha meg most veszed akkor nemnerdemes vetelre


ha GX es tapot veszel akkor a vevonek "erre" garanciat kell vallalnia hogy ha D3 asnak alitsa be akkor valoban olyan is legyen

2016. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem ezt a dolgot,de most akkor végül ez a konfig elfut bármilyen jellegű hibásodás,vagy probléma nélkül?
2016. febr. 9. 18:42
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem lehet megjosolni ha E3 as, nem veletlen nem ajanlott tipus


de mint mar elejen irtam papiron minden teljesen okes vagyis szabvanyok alapjan nincs gond


kompatibilis "magyarul"


Szia

2016. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia
2016. febr. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!