Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni a képem...

Tudnátok segíteni a képem fejlesztésében?

Figyelt kérdés

Nos, úgy tudom ,hogy idén jön a Battlefield 5. A gépemben jelenleg van egy AMD FX-6300-as proci és egy Sapphire R9 270X VGA. Nos, gondolom a proci túl gyenge lesz neki, mert szeretném, ha olyan highton menne majd a játék. Tudom, még ismeretlen a gépigénye, de gondolom, hogy nem lesz piskóta. Nos, szeretnék egy új processzort és lehet, hogy egy új VGA is kell. A kettő eladásából mennyi jönne össze? Amúgy kb. 70 ezrem lenne rá + az, ami jön a két kütyü eladásából. Tudnátok nekem ajánlani AMD-s procit valamint egy jobb videókártyát, ami azért nem megy nagyon feljebb 60 ezernél?


Remélem semmi butaságot nem írtam le, előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 5. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Max egy 60k jönne össze az 130K+alaplap az kb 10k vagy 5k ha egy olcsó valami!kb 135K!

GIGABYTE Radeon R9 380 4GB GDDR5 256bit 74K

ASUS H81M-D Alaplap 18K

Intel Core i5-4460 3.2GHz LGA1150 54k

150ezer forint!szállítással együtt!

2016. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AMD processzorra ne fejlessz!Csak magadat fogod megszívatni!Jó ez az i5 és erősebb,mint egy fx 8350
2016. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 "mag", 4.1GHZ kevééééés? Ez csak egy játék. VGA+RAM ez a lényeg. Az I5 nagyon túlvan misztifikálva. Na meg az ára is elvan szállva.
2016. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze mégis azér vesz az emberek 70% intelt mert egy drága moslék.
2016. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért vesznek az emberek Intelt, mert megtehetik.

Viszont az ár-érték arányuk kb. 3-1. kis túlzással.

Az AMD ugyan azért a pénzért, több mint 2X teljesítményt kínál magasabb fogyasztás mellett. Ha csóró vagy, és csúcs gép kell, akkor AMD.

2016. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

Jó lesz az FX6300 egyenlőre, és ha estetleg a BF5 nem megy jól rajta, akkor majd ráér cserén gondolkozni.


Jelenleg nincs olyan AMD processzor, mai jelentősen jobb lenne játékra, mint egy FX6300 tuning-gal.


270x-et add el 30-40k körül és vegyél helyette egy 390-et vagy egy GTX970-et.

2016. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is Amd-m van,de azt mondom ad el az Fxet és vegyél i5-öt."Fényévekkel" jobban fut a játék majd.

pl. itt 1 video: https://www.youtube.com/watch?v=tgjed8aylrg

Egyébként lehet,hogy Bf 2143 lesz idén,de ezt még nem kotyogta ki a Dice.

Addig is gyere bf4ezni privátban irj rám felveszlek?!

2016. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!