Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs képem a játékoknál, mi...

Nincs képem a játékoknál, mi lehet a baj? Bővebben

Figyelt kérdés

A gépem bőven megvan hozzá, nvidia gtx 285 (1gb), 8gb ram, 4mag és ilyen "gagyi" játékokat nem akar futtatni mint pl a spore vagy a prototype2. Nem tudom mi lehet a baja, a videókártya ventillátora rendesen felpörög, legfrisebb driver van rajta (konkrétan 2 napos). Arra gondoltam, hogy talán bios-ban kellene átállítanom, hogy ne az integrált vga-t használja, csak nem tudom hogy kell (asus p5q a lapom neve)

köszönök mindenféle segítséget!


2014. máj. 29. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, futtatni futtatja, csak épp kép nincs.
2014. máj. 29. 20:30
 2/5 Tengor ***** válasza:
A BIOS-t ne piszkáld! Tegyél fel minden utility programot. Ha nem megy, akkor próbálj régebbi drivert!
2014. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mik azok az utility programok? :/

Bocsi a hülye kérdésért..

Ja és a 2 nappal ezelőtti driver sem vitte, viszont lapcsere előtt jó volt, ezért gondolom hogy biossal lehet talán valami

2014. máj. 29. 21:00
 4/5 Tengor ***** válasza:

A BIOS-ban nem kell turkálni!

Milyen volt az előző alaplap? Windows újra raktad csere után?

2014. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

újra raktam!

az előző egy asrock g41m vs3 vagy valami ilyesmi volt (bocsi csak fejből írom), win7-et pedig újraraktam

2014. máj. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!