Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szüleim nem engedik, hogy...

Szüleim nem engedik, hogy gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen a saját pénzemből venném, és intéznék mindent vele kapcsolatban, minden nap sportolok, a jegyeim 4-es 5-ös körül vannak, de ők mégse engedik, mert "drága" (holott az egészet én fizetném és intézném) és "mert egész nap rajta fogsz lógni" (pedig sportolok és jól tanulok)...


Hogy győzzem meg őket?


2016. febr. 3. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi rendszerességű sport és tanulás mellett van időd dolgozni? Az derék.
2016. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és nem dolgozom...
2016. febr. 3. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs saját pénzed. Aztán meg hidd el, pár év múlva visszasírod, hogy inkább tanultál és sportoltál volna.
2016. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hjajj, de, a sajátom, mert arra költöm amire akarom, és mint leírtam jól tanulok és napi 2 órát sportolok...
2016. febr. 3. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
2016-ban elég nehezen tudom elképzelni a számítógép és internet nélküli tanulást, még középiskolában is.
2016. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekik, hogy ez a 21. század, és, hogy a számítástechnika kora. Nézzenek körül, nincs olyan hely ahol ne lenne valami technológia. Azt is értesd meg velük, hogy egy számítógép nem csak butít, rengeteg hasznos előnye van még számukra is. Azzal is érvelhetsz, hogy már nem vagy "gyerek", ma-holnap középsuliba mész, tudnád felelősségteljesen használni. Mindezt ne úgy kiabáld az arcukba, hanem várj egy alkalmas pillanatra, és nyugodtan beszélgess el velük. Ha tényleg a Te pénzed (bár furcsa, hogy egy 14 éves fiúnak vagy lánynak honnan van jövedelme), akkor kérdezd meg mi akadája. Hány évesek a szüleid?
2016. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ha tényleg saját pénz lenne engednék. Gondolom zsebpénzről van szó, amit a szüleidtől kapsz. Ne is csodálkozz. Én soha nem kaptam zsebpénzt, de most nyáron elmegyek dolgozni keresek kb. 150k-t és a szüleim kipótolják. Inkább dolgozz meg érte a nyáron, neked is jobban fog esni. Amúgy számítógépet 40000-ből nem lehet összerakni és ezt a kérdést nem ebbe a kategóriába kellett volna kiírnod.


15/F

2016. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Netezős gép minden további nélkül beszerezhető/összerakható 40-ből is. Nyilván amin a kortárs játékok futtathatók, már egész más árkategória.
2016. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!