Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények az EVGA kártyákról?

Viraag1 kérdése:

Vélemények az EVGA kártyákról?

Figyelt kérdés

Vettem anno egy R9 380-at az MSI-től és 2 hibásat kaptam. Harmadikra szeretnék olyat választani, ami valóban működni fog és a br. 70e forintos árért az EVGA GTX 960 2GB FTW verzióra gondoltam.


Megéri ez a verzió?

Válaszokat előre köszönöm!



2016. febr. 2. 15:49
1 2
 1/11 meszike91 ***** válasza:
71-ért a 3 gigás verzó szerintem sok. Ennyiért már 4 gigást kapsz. Szerintem nem éri meg a felárat.
2016. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 meszike91 ***** válasza:
*70-ért a 2 gigás (elcsúsztam egy billentyűvel)
2016. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az tény...

Arra is gondoltam, hogy az ASUS R9 380 4GB-os változatát választom, csakhogy az eladó nem ajánlotta, mert velük is elég gyakran van baj.

2016. febr. 2. 15:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Sapphire r9 380 ? :) az egyik legmegbízhatóbb gyártó
2016. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs a boltban, így gondolom nem cserélhető arra. De azért majd rákérdezek.
2016. febr. 2. 16:03
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

EVGA az nvidia top gyartoja

es nagyon jo garanciat biztosit


barmibol kifoghatsz hibasat, valakinek ilyen a karmaja, erdemes mas boltot is kiprobalni netan


amugy most gigabyte 380 nagyon olcson megy 65ert (pcx) elgondolkodtato az is ha valalod hogy gondod lesz vele:P

2016. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Gigabyte hűtése milyen? És az EVGA-é? Ha jól tudom, akkor az EVGA hűtése olyan, mint a Strix, hogy csak akkor kapcsol be, ha elér egy bizonyos hőfokot. Viszont a Gigabyte hűtése folyamatosan működik, ami azért megdobja a gép hangerejét. Javíts ki, ha tévedek, de ezt én így tudom.
2016. febr. 2. 16:11
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#5 ha nem tudjak biztositani azt amit szerenel helyette akkor penzt kellene visszaszolgaltatniuk..., rendelesre biztos kene tudniuk Sapphire t is (ha csak nem beszallitoktol fogyott ki)
2016. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kezileg lehet allitgatni


nem veletlen lehet annyira olcso :P csak ára miatt emlitettem


szerintem az evga a celnak megfelelne ugyis ha keves lesz akkor 380 al se sokkal tovabb huznad ki, mert erosebb gpu ra van szukseged akkor


netan ez is gy jo opcio, ha osszejon kis penz, garanciaval szepen elpaszolod kis vesztesegel

hardvararpo.hu

2016. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is azért akarom at FTW verziót, mert:

1. Mégiscsak márka (EVGA) és nem Gigabyte, amiben az emberek annyira nem bíznak

2. A legerősebb GTX 960 2GB a piacon jelenleg

3. Jó hűtés, 3 év garancia.

Így ha 1 év múlva kevés lenne, akkor is 2 év garanciával egész jó áron el tudom adni.

De ha vennék egy Gigabyte-ot, akkor azt már nem biztos.

2016. febr. 2. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!