Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Elsősorban játékra és filmezésre lenne.

PC-hez, r9 390(x) videókártya.

Szeretném nem csak közelről nézni (fél méter) hanem messzebbről kb. 2 méterről is, ha épp az ágyamból van kedvem filmezni vagy játszani. Tehát nagyobb méret lenne a jó, van egy benq gl2250-em de az kicsi ehhez, meghát nem is a legoptimálisabb mert TN. És a színek...

1920x1080 tehát a full HD-t preferelnám, de a nagyobb felbontástól sem zárkózok el.

Csak ugye az ár, jobb lenne az olcsóbb, de inkább minőség legyen és nem szerettem volna 40-50k-nál többet ráfordítani de ez az álom hamar szertefoszlott amikor elkezdtem nézelődni. Tehát 70k körüli kéne, de ajánljatok kérlek többet, ami szerintetek jó, nem azt szeretném tudni, hogy mi alapján válasszak, mert arról olvastam bőven. Azt szeretném, hogy küldjetek linkeket jó monitorokról a fentieket figyelembe véve. Köszönöm.



2016. febr. 1. 04:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem jönnék ki 70k-ból, értem. Necces, de akkor mennyit kéne ráfordítani?
2016. febr. 2. 07:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt nézelődj: [link]
2016. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!