Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gépem, vettem bele...

Van egy gépem, vettem bele egy jobb alaplapot, de mikor felraktam rá a windows 10-et elkezdett furcsán viselkedni mitől lehet?

Figyelt kérdés

akkor eddig szépen futott minden

c2d

2gb ram

vettem egy msi alaplapot meg bele egy nvidia gt210-et amikor a hdd-n lévő régi oprendszert használtam semmi hiba nem volt, de amikor újra akartam telepíteni nem engedte usb ről így benne a gépben telepítettem újra na igen de meghagyta a régi fájlaimat amit direkt kértem töröljön ki és amikor készen lett akkor nagyon lassú lett annyira,hogy bekapcsolás után csak 30 perc után használható rendesen, a vezérlőpult nem müködik.. hogyan tudnám ezt megoldani,hogy minden rendben legyen?

amúgy a a sejtésem az oprendszer mert a gép szépen viszi azokat a játékokat amikkel játszom˘^^ˇ



2016. jan. 30. 14:44
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Ezek a frissítő telepítések sosem voltak egészséges megoldások. Ha USB -ról boot -olva nem tudod végrehajtani a tiszta telepítést, csináld DVD -ről.
2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen nekem is azt mondták csináljak tisztát.. sajnos nincs dvd írom :DD
2016. jan. 30. 14:53
 3/4 MGéza ***** válasza:
Nos ha nem akarja törölni telepítéskor a régi filekat vagy beállításokat, akkor egyszerűen particionáltasd újra vele a meghajtót amire telepítve van. Már ha a rendszermeghajtó le van választva külön windows felhasználásra. Ha más fontos file is van ott akkor azokat mentsd el előbb.
2016. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hdd-t használok, no de mindegy most csütörtökig kibírom, erőforrás téren nincs gond mert nem akadnak a játékok meg a full hd videók sem sőt streamelni is tudok de hibás a windows csak ennyi..
2016. jan. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!