Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen összeállítású gépet...

Milyen összeállítású gépet vegyek?

Figyelt kérdés
Cod 6, GTA 4 -et vigye lagmentesen és gyors legyen. Mennyiből tudom kihozni? írjátok le mi milyen legyen benne.. előre is köszi
2010. márc. 28. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy jó tanács: Inkább videokártyára építs, mint processzora. Egyenlőre még semmi szükség négymagos processzorra.
2010. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább keretet írhatnál, vagy hogy mi kell, ház, monitor kell-e, mert így összeállítok neked egy 800 ezres gépet, aztán vedd meg, ha tudod.
2010. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd le mennyi pénzed van rá, és hogy milyen perifériák kellenek!Keret megadása nélkül nehéz neked megfelelő gépet ajánlani!
2010. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak ha sz@r procit veszel, akkor hiába az erős vga. Lényegében egyik döntő tényező a monitorod felbontása lesz. Nagy felbontáshoz erősebb vga kell, kisebbhez pedig erősebb processzor--> mint általában! Gondolkodj minimum Radeon 4870 szintben, v nv GTX260, az 5770 és hasonló középkat darabokat felejtsd el, csökkentett memória sávszélességűek, ami visszafoghatja őket. Amit én javaslok 5850/4890/GTX275. Ezek vinni fogják és nem 100E az áruk sem. Procik terén 4 mag, magasabb órajelen, akár AMD, akár Intel. Vagy tuningolj, az is jó megoldás.
2010. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olcsó, de a játékok igényének még megfelelőt ajánlok.

alaplap: gigabyte inteles - mindegy melyik (de kérdezz rá, hogy a procit tudja-e) 11e ft

cpu: e3300 (lehet húzni, 3,2g körül mennek simán) 11e ft

ram: 2x1gb kingmax 800 mhz (olcsó, de jó ram) 11e ft

vga: gf9800gt, gf8800gt, gf9600gt erősségi sorrendben, minimum 400W márkás táp kell hozzájuk! (pl. fsp, chicony) 20-22e ft, vagy nézz használtat a prohardveren!

dvd: nec/sony optiarc 5e ft

monitor: 18,5" vagy 19" (2/4ms-ot erőltetném, pl. LG) ??

hang: sb audigy se (olcsó, de szépen szól, ha elég a stereo - bár tudja, de 5.1/7.1-re inkább drágábbat - esetleg próbáld meg először az integráltat, hátha jó, én még nem próbáltam) 6e ft

egér, bill.: logitech deluxe 250 és rx250 5,5e ft a kettő

táp: 6e ft

ház: 5-6e ft táp nélküli

hangszóró: genius fadobozos 2.0, 6-8e ft már elég jók

Én intel/nvidia fan vagyok, ezért nem ajánlok amd/ati cuccokat. Biztos azok is jók, de nekem még nem volt :]

2010. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előbb kimaradt!! Vga-nál felesleges a drágább 1gb ram, az csak 1600-as felbontástól kell. Viszont fontos, hogy ddr2 már felejtős, ddr3 vagy méginkább gddr3 a jó, illetve ha van az adott kariban olyan, akkor a gddr5! (pl. gf gt240, amihez már 350w táp is elég)


"csak ha sz@r procit veszel,..." 21:34 írójának!!!

Nem értem, miért kéne az alacsonyabb felbontáshoz erősebb cpu?? A 4 magos cpu-kat még nem lehet kihasználni, olvastam tesztet erről - elhanyagolható a különbség, viszont sokkal drágább, tehát felesleges.

Persze, akinek sok pénze van, miért ne? Lehet 24g ram is a gépben, 1,7g vga, meg 2tb hdd..

2010. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a vaálaszokat... úgy 100.000Ft lenne rá, de van LG lcd monitor 22"-os meg minden más megvan csak a gép kéne meg egy gépház :)
2010. márc. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!