Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrotik r750 hex lite-ban...

Mikrotik r750 hex lite-ban hogyan kell működőképesen beállítani a sebességkorlátozást?

Figyelt kérdés
Tudom hol kell beállítani a sebességet a Queue menüben aztán a "Simple queue" Tudom mi az a "Burst" meg az ip címet is átírtam hogy static ip-je legyen a pc-nek de akármit csinálok nem korlátozza a sebességet. Elindítok egy töltést de a Simple queue ablakocskában a zöld izé nem akar pirosra válni,jelezvén hogy reagál a korlátozásra. Amúgy a routerboard jól üzemel csak hát így nem tudom arra használni amiért vettem. Aki okosabb nálam azt kérem magyarázza meg nekem (lehetőleg ne túl bonyolultan) mit kellene még beállítani. Előre is nagyon köszönöm.

2016. jan. 28. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!