Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a NAS hibája?

Mi lehet a NAS hibája?

Figyelt kérdés
Van egy régi NAS-om, melyben egyik nyáron elszállt a ventillátor, és ezt későn vettem észre (1 hét telt el így, aztán amint észrevettem, kicseréltem a ventit). Azóta egyre gyakrabban nem érhető el a hálózaton keresztül. Mi lehet a probléma? Megsültek a merevlemezek? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 21. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a vezérlője szállt el. Vegyél egy újat, ne bízd rá az adataidat.
2016. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a "weboldala" sem erheto el, akkor inkabb az alaplap resze szallt el a NAS-nak - a merevlemezek menthetoek.
2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vortrex ***** válasza:
Először mindenképpen szoftveresen keresném a problémát, akár resetelni, akár egy firmware frissítés stb. Esetleg a routerben csinálni egy Address Reservation-t a DHCP szerverben, hogy ne másszon el a lan címe, hátha a routerhez nem tud visszacsatlakozni.
2016. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a LAN kábel csatlakozónál sérült meg, mert túlmelegedett és későn vette észre.
2016. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!