Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez lehet a videokártya hibája?

Ez lehet a videokártya hibája?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egy ideje filmezés és youtube-os videó nézés közben gyakran egy-egy pillanatra megcsúszik a hang és a kép... és ilyenkor ilyen furcsa raccsoló hangot hallok.

Ez lehet a videokártya hibája?



2015. nov. 28. 20:36
 1/4 Piert ***** válasza:
nem.
2015. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?
2015. nov. 29. 00:53
 3/4 Piert ***** válasza:
Bővebben: Biztos, hogy nem ( Arra felhívom a figyelmed, hogy a kérdésed arra irányul, hogy a leírt tünetek a vga miatt jelentek-e meg).
2015. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, de én a kérdésemmel eleve kíváncsi voltam arra, hogyha nem a videokártyától van, akkor mitől?

Mert egy szimpla nem-től nem lettem sokkal okosabb, de szerintem ezzel te is így lennél, ha kétségbe lennél esve. Mármint, ha egyszavas "megoldásokat" kapnál a problémádra :)


Próbáltam kikapcsolt vírusírtóval és internet kapcsolattal, de semmi változás.

Vírusírtó semmit nem talált, felesleges (adathalász)program nincs a gépen (legalább is olyan nincs, amit látnék a telepített programok között)


A VGA szotfvere a legfrissebb.

RAM-ból még van 2GB szabad.


Gépben SATA3-as lap van hibátlan SSD-vel...

2015. nov. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!