Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a számítógép...

Miért nem látja a számítógép a videókártyát?

Figyelt kérdés

A biosban kell beállítani?Ha igen akkor hogy?

Asrock b85 pro4 alaplapom van.



2016. jan. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy rendesen bepattant-e a helyére. Kösd be a tápellátását, ha van rajta tápcsati. Rakd fel a driverét. És persze a monitort a vgaba dugd, ne az alaplapi kimenetbe.:)
2016. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek megvannak,a drivert nem futtatthatom mert telepítőhibát ír ki,utána megnéztem hogy nem is látja a kártyát. :(
2016. jan. 20. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
De képet ad a VGA?
2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,de a drivert nem tudom telepíteni cd-ről sem és letöltéssel sem
2016. jan. 20. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos a kártyába kötötted a kábelt, és nem az integrált alaplapi bemenetbe?
2016. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen,a monitornak vga csatlakozója van DVI-vga átalakítóba van bedugva a monitor a kártyába,tápkábelt is kap.

a kártya: Gigabyte R9 380 4GB DDR5 GV-R938WF2-4GD

alaplap:Asrock b85 pro4

tegnap lett újratelepítve a gép

2016. jan. 20. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Korábban működött, vagy ez az első próba?
2016. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
új a gép,eddig egy angol windows 7 volt rajta ez volt az egyik ok hogy újra lett telepítve,a másik ok hogy nem volt particionálva(szóval csak c meghajtó volt 900 valahány giga).Mikor a régi windows volt rajta fent volt a driwer,de most nincs fent és nem tudom felrakni.Letöltöttem az everest home-t hogy megnézzem érzékeli-e a kártyát,de 16mb-ot érzékel,és az mégse 4gb.Azért gondolom hogy nem látja a gép.Lehet hogy biosban van a gond?
2016. jan. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!