Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két laptop kőzőtti választás,...

Két laptop kőzőtti választás, tanácsot kérek?

Figyelt kérdés
Az egyik egy DELL: [link] a másik egy TOSHIBA: [link] a bluetooth és a 2megapixeles a dell melett szól, de mintha a toshiba nagyobb teljesitményü lenne.
2010. márc. 27. 17:05
 1/6 anonim válasza:

attól függ mire kell !

nekem inkább a toshiba ,de én játszanék is vele

16/f

2010. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp a DELL.

Amikben erősebb:

1) márka

2) memória

3) nagyobb hdd

4) úgy tűnik kicsit jobb vga

5) webkamera

6) bluetooth


Ami gyengébb (minimálisan):

1) CPU

2010. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a DELL tényleg jobb, nekem is az van és eddig semmi baja nem volt. :)
2010. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én egyiket se venném meg, mindkettőbe nagyon gagyi a videókártya, apáméba is olyan van, mondjuk nem játékra kell neki, de semmien játék se megy el rajta.

nekem acer aspire 5536G-m van(AMD Atholn X2proci, 320Gb HDD, 3Gb RAm, és ami a legfontosabb ATI HD 4570 512mb os videókari és ezen nekem már tökéletesen mennek a legújabb játékok pl gta4 stb és az ára is 140-150 közt van , tehát ugyanannyi, de figyelni kell mert csak ritkán lehet kapni ezzel a konfiggal, ja és eddig semmi baja sem volt(mondjuk csak 3 hónapos)

na mindegy én ezt ajánlom de ha játékra kell akkor inkább a DELL


csá

2010. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, pontosabban erről van szó(annyi h ebbe csak 250gb HDD van de 15e ért már lehet bele kapni nagyobbat):

[link]

2010. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. márc. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!