Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hívják a pc-ket Vasnak?

Lord Hidan kérdése:

Miért hívják a pc-ket Vasnak?

Figyelt kérdés

Sose értettem hogy miért engem mindíg is irrítált ha így hívták őket. jo addig értem h egy nagy fém dobozba van az egész igen és ennyi? Ez ennyiben ki is merül?

Ezt külföldön is mondja valaki vagy csak itt ilyen nagy hülyeség ez? hát de most hogy hangzana ez? wooah lúk máj nyúú ájron

Vagy ez csak engen idegesít ennyire?:D


2016. jan. 18. 07:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az értékes válaszokat:D

A konfig szerintem tök normális Kontár nézz körül gépigény.hu-n mindenki vasnak hívja szinte

A K-t énis szoktam használni könnyebb leírni h vettem valamit 1k-ért mint hogy 1000Ft-ért

2016. jan. 18. 13:14
 12/14 P.O.C. ***** válasza:
De lehet 1 eFt -nak is írni, az sokkal közérthetőbb, elegánsabb, magyarosabb és így a rövidítés függés is ki van élve. ;)
2016. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#11 direkt ú val irtam de elsiklottal felette mégis


" konfigu " igy


en nem igazan ertem mi is az az u a vegen, mert oke konfigUracio ... de akkor is, konfig ahogy te is irtad sokkal szokvanyosabb


+1 e - ezer roviditesre :D de az osszekeverheto az euroval € e hasonloak :P


gepigeny.hu - nem lattam még nem vagyok beregisztralva oda (se mashova ezenkivul:D) es nem nagyon nezegetem a hozzaszolasokat, de majd lehet egyszer

2016. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Észre se vettem azt az u betűt:DD Mint a japánok azok beszélnek így ha angolul próbálnak
2016. jan. 18. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!