Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép az új alaplappal?

Miért nincs kép az új alaplappal?

Figyelt kérdés
Hali! Olyan problémám lenne, hogy megérkeztek az új cuccok, köztük a Gigabyte B85M-D3H alaplapom. Tettem bele procit, mindent rákötöttem, a gép el is indul, de monitor tök sötét marad. R9 280-as VGA van benne. Valakinek valami tippje? Köszönöm!

2016. jan. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem csak az alaplap és a vga lenne megadva egyszerűbb lenne..mondjuk úgy pontosan minden kéne.. egyértelmű de azért megkérdem: a vga-ba kötötted a monitort?mi van ha kiveszed a vga-t és az alaplapra kötöd? a lap támogatja a procit azzal a biossal amivel érkezhetett? elég erős a tápod?
2016. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyolo ***** válasza:

A monitort a kártyával kötötted össze gondolom.

Akkor lehet hogy a biosban ki van kapcsolva.

2016. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted be a videokártyát, vagy nem csatlakoztattál a videokártyához tápot.


-Elkezd tölteni is?, ad ki csipogó jelzést bekapcsokás után? Mert ha nem, akkor lehet hogy a bios nem támogatja azt a processzort, esetleg az is rosszul van beszerelve ilyenkor csak simán mennek a ventilátorok de semmi egyéb.

2016. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügye támogatott procit raktál bele?!
2016. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a 2. kommentelőnek volt igaza, egy barom állat vagyok :D Az alaplap DVI csatlakozójába kötöttem a monitort a videokártya helyett...én meg 1 órát kerestem mér sötét a monitor...
2016. jan. 14. 02:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!