Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez megér 40 ezer Ft-ot,...

Ez megér 40 ezer Ft-ot, alaplappal együtt, nincs rajta garancia, Core i7 920?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, alaplappal együtt adná!


Gyári hűtés járna hozzá, plusz memóriát nekem kéne venni + VGA-t.



2015. jan. 17. 01:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy haver mondta ez D0-ás tokozású ( amiről én egy kukkot nem tudok ), de emiatt megbízható nagyon.
2015. jan. 17. 01:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy honnan nézzük. Én biztosan adnék érte ennyit, el is mondom, hogy miért: Később nem tudnám fejleszteni, ugyanis halott foglalat, így az alaplapot is kukázhatnám vele. A másik meg hogy ha ilyen a proci akkor gondolom a lap is már van vagy 5 éves, simán előfordulhat hogy néhány hónap után felmondja a szolgálatot. Ilyen régi hardvereket szerintem nem éri meg megvenni, ugyanis nagyobb a kockázat, mint a haszon. Én még 30-at sem biztos hogy adnék érte.


Azonban ha tényleg jóféle lappal adja, hardveraprón vagy vaterán elkérhet érte ennyit, s lehet, hogy meg is veszik. Nekem nem kéne.

2015. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...Én biztosan NEM* adnék érte ennyit...
2015. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan ez, mint a régi kocsik... szép és jó hogy még megy, de ha gebasz van nincs hozzá már alkatrész.

Nem venném meg a feléért sem, nem lehet rá épiteni és túl rizikós.

2015. jan. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

Megéri, húzva hozza egy mai i5 szintjét.


D0-as a Stepping-je, ami azt jelenti hogy ez egy jobb fajta i7-920.


LGA1366 egy felső kategóriás platform volt ide csak jó minőségű alaplapok készültek.

2015. jan. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nem éri meg Sandy i5 2400 is jobb vétel töle és olcsóban kijösz

Jó lapal magában még nem sokra mész erös cpu kell

2015. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Amugy is sokat zabál ha tuningos gyári hütö akor se birná behozni "gyenge" 2. Gen i5 t se

Játéknál pénzt inkáb vga ra szánd

2015. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!