Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a legjobb...

Eredeti Pcoutlet kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb számítógépes webáruház és miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 2 legutóbbi alkalommal az EMAG-tól vásároltam mert ott volt a legolcsóbb a termék és még a szállítás is ingyenes.


Egyébként sztem nincs olyan, hogy legjobb webáruház.

Én pl árösszehasonlító oldalakon szoktam megnézni, hogy hogy jövök ki a legjobban. (Persze belekalkulálva a szállítási kötlséget, kivéve ha BP belvárosában van, mert akkor el szoktam menni a cuccokért... kivéve ha nagy/nehéz dolgot veszek:) pl nyomtató vagy TV, vagy hűtő, bár ezek már egyre kevésbé számítógéppel kapcsolatosak, kivéve ha okos hűtő:))

2016. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb!

Mit akarsz venni? Tranzisztort, ruhát, vagy bútort?

Nem mindegy, melyiket miért keresed fel!

2016. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 P.O.C. ***** válasza:

A emag -on kimondottan a PC alkatrész elég drága. Ott inkább a Laptopok, tabletek és telefonok vannak jó árban.

Viszont a garanciális ügyintézés elég lutri. Román székhelyű cég, és minden terméke bolti garanciás nem gyártói. Tehát minden hibás terméket Bukarestre szállítanak, több hétbe is beletelik, amíg a procedúrának vége.


Nekem legjobban a pcx.hu és az ipon.hu vált be eddig. Jók az árak, és még sosem szívattak meg garanciális ügyintézéssel, elég gyorsak is voltak.

2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pcx vált be, mert viszonylag olcsó(bb a többihez képest), de az ipon.hu vagy merlinhardver se vészes. A bluechip-től még nem rendeltem de sokan dicsérik őket is.
2016. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az Amazon, egyszerűen azért, mert az a legjobb.
2016. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 P.O.C. ***** válasza:

Pl. ez majdnem 3-szoros áron?

[link]


Hát ez tényleg k*#va jó. :D

2016. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Gratulálok, kiszúrtál egy terméket az 50 millióból, jár a keksz. Cserébe én is linkelhetnék pár ezer terméket, amik szállítással-adóval-vámmal együtt is olcsóbbak, mint Magyarországon bárhol, de nem sok értelme lenne.
2016. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a pcx.hu oldalon rendeltem mind a két gépemet, meg vagyok elégedve velük. Gyorsak, megbízhatóak és a garanciáztatás (amiből eddig egy volt) sem egy rémálom velük, viszonylag hamar letudtuk (teszem hozzá cseregaranciáról van szó). Az áraik abszolút versenyképessek ha nem a legolcsóbbak!
2016. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 P.O.C. ***** válasza:
#7: Talán azért lehet olcsóbb 50 millió termék, mert 5 milliót irracionálisan magas áron tartanak. Nekem ne mutasd be hogy működik a kereskedelem, dolgoztam benne eleget. :)
2016. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amiket és ahogyan írtok. Nem inkognitóban írtam, tehát ajánlom figyelmetekbe az eredeti pcoutletet, vagyis a www.asztaliszamitogep.hu webáruházat. Ha valamivel nem lennétek megelégedve kérünk jelezzétek inkább nekünk az elérhetőségeinken.Nálunk még mindig a tisztesség és a minőség a legfontosabb. Szakértő kollégáink ingyen segítenek tanácsadással. Több ezer elégedett vásárló és sajnos tudjuk, hogy azok a cégek akikről sokszor írtok, hogy a legolcsóbb milyen vásárlókat megtévesztő trükköket alkalmaznak. Például, hogy álnéven itt írogatnak magukról jókat és mindenkiről akit konkurenciának tekintenek sajnos indokolatlanul rosszakat. Ez is egy módszer és ebben nem tudjuk támogatni ezt az oldalt ami felületet ad az ilyen megnyilvánulásoknak.Nálunk igazi és eredeti alkatrészek vannak a gépekben, akár a vásárló előtt szereljük össze, akár még az alkatrész vonalkódos dobozát is átadjuk. Országos szállítás és kedvező áruhitel. Mi vagyunk 2006 óta az eredeti pcoutlet, a hasonló nevűek csak próbálnak másolni, mert máshogy sem eredetiek.Tisztuljon a piac. Hamarosan közzé tesszük a számítógépes webáruházak már feltárt nagy átveréseit.Iratkozz fel a hírlevélre ha majd érdekel a www.asztaliszamitogep.hu vagy a www.pcclub.hu oldalakon.Köszönjük a figyelmet és a bizalmat.
2016. jan. 15. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!