Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát ajánlanáto...

Milyen videókártyát ajánlanátok 50-55 ezer körül?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik videókártya van a legjobb ár/érték arányban úgy 50-55 ezer körül?

2016. jan. 2. 19:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"most vettem nemrég egy AM3+ os alaplapot"


Igen, ez egy nagyon komoly hiba volt, ami lehet, hogy a jövőben még alaposan megbosszulja magát.

2016. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Értem, én ezt néztem ki: [link]

Tudom, hogy asus, de szerintem jól néz ki (bár ez nem számít mert úgyse látszik. :DD). A hátránya "csak" annyi a többi gyártóhoz képest hogy 1 ventilátoros?

2016. jan. 2. 20:23
 13/25 anonim ***** válasza:
sapphire r9 380 nitro kezdődik 62-től (2gb-os), míg az MSIből a normális hűtéssel rendelkező az 72től a Gaming 2G hűtésű, ez alapján marad a sapphire nitro, nem éri meg annál többet rászánni az amúgy nem jobb hűtésre.
2016. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Azért annyira hamar csak nem fog kihalni az AM3 foglalat. Legalábbis remélem. :D Pl az fx6300 szerintem még bírja egy pár évig. Elég erősnek tűnik.
2016. jan. 2. 20:25
 15/25 anonim ***** válasza:
Ennél a fajta hűtésnél a levegő végigmegy az egész kártyán, és az oszlik szét a vramra kondikra gpura mindenre, így csak akkor van értelme, ha eleve hűvősebb levegőt kap (tehát a jó a szellőzés és a proci sem liheg rá). Ilyen fajta hűtés inkább az intel - nvidia pároshoz jó, mivel ott jócskán kevesebb hő termelődik. És még egyszer javaslom, hogy kerüld az asust és menj valami specializáltabb gyártóhoz, aki jobban érti a dolgát.
2016. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen, néztem én is.. Csodálkoztam az MSI-n, irreálisan magas árai vannak a többiekéhez képest.
2016. jan. 2. 20:27
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megfogadom a tanácsod. És ha esetleg a 950 esre jutna a választás akkor ott is kerüljem az ASUS-t? Láttam a Gigabyte-ot az pár ezerrel olcsóbb csak nem tudom mennyire megbízható.
2016. jan. 2. 20:30
 18/25 anonim ***** válasza:
Amd-nél is jó az asus, csak néhány modellen lespórolják a memória és a vrm hűtését. Gigabytetot érdemes venni az ár/értéke miatt.
2016. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
De msi-vel nem nyúlsz mellé, az biztos. Ha nvidiát veszel, akkor az evga is jó.
2016. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Aha. És a Gainwardról mi a véleményetek? A GTX 960 elég olcsónak tűnik. Mondjuk néztem videókat róla és elég karcsúnak tűnik a hűtőbordája, meghát 1 ventilátorral.. nem is tudom. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. jan. 2. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!