Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valóban minden gép kompatibili...

Valóban minden gép kompatibilis a 10-el amire azt írja a rendszer hogy frissítsen?

Figyelt kérdés

Csak azért nem értem mert kistízmillió elavult akár 15 éves cpu is lehet ami 1Ghz-es de már csak az utasításkészletek hiánya miatt sem mozdulna meg rajta semmi...Meg ott van az alaplap, szerintem akármilyen régi elavult szar alaplap nem kompatibilis már vele, talán még hang sem lenne..


Ezek alapján én nem értem miért állítják be úgy mintha ez valami ezer éves dolgon is elmenne amikor az említett hardverek ha ténylegesen ilyenek lennének akkor nem működne.


2015. dec. 29. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Marketing... Intelnél az LGA775 alatt az utasításkészlet hiánya miatt nem megy fel 8.0-tól kezdve semmi. AMD-nél szerintem socketA felett megy, de nem vagyok benne biztos, mert nem nagyon találkozom AMD-kel.
2015. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 775-től támogatja.
2015. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De ez akkor nem gépigény ez akkor csak egy valami akármi amit leírnak...


Egyáltalán kiknek szól? Egy laikusnak fogalma sincsen mit jelentenek ezek a dolgok. Milyen értelemben marketing ez? Így többen megveszik?

2015. dec. 29. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Processzor: 1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb, PAE-, NX és SSE2-támogatással


[link]

2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt tudjuk. Csak ezt nem nagyon tüntetik fel sem a windows update-ban, sem néhány nagymenő oldalon.(google találatok)
2015. dec. 29. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
a windows update nem is fogja frissíteni, ha nem felel meg a követelményeknek. Azért sem, mert ez a minimum a 8.1-nek is, ahonnan igaz frissítené. Előre telepített gép megint nem ez a kategória, amit meg boltból/netről dobozost/oemet veszel, bizonyára jelzik, még ha apróbb betűkkel is.
2015. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
7 ről frissítené
2015. dec. 30. 00:10
 8/11 anonim ***** válasza:
barátomnak hd 5450 vgajához nincs win 10 támogatás, felrakta, telepíthette vissza a 7-et. Ennyit erről. Be ne nyald te is, előtte nézd meg, mindenhez van win 10 driver a neten!
2015. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem pontosan behatárolható módon adják meg a gépigényt. Pl ilyen hogy 128 meg 256 Mb videokártya...esetleg odaírják hogy dx 9. Na most ezekhez a kártyákhoz nyilván valóan nincsen már gyártó általl kiadott driver. De lehet hogy a Microsoft ezt úgy gondolja hogy ha a windowsba épített driverrel megjeleníti az asztalt, meg van "ajeróó móód" akkor már minden rendben. De ha egy játékot akarnál futattni az már nem menne gyártói driver nélkül. Vicc az egész.
2015. dec. 30. 09:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként az win 8.1-es driveréven megy a 10 is.


R

2015. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!