Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát ajánlanáto...

Cameron Poe kérdése:

Melyik videokártyát ajánlanátok Full HD felbontásra?

Figyelt kérdés

I5-4460 mellé kellene videokártya Full HD felbontásra. Természetesen a legújabb játékokat maximum grafikai beállítások mellett szeretném játszani. Legtöbbet open world, rpg, fps játékokat játszom.

Arra vagyok kiváncsi, hogy szerintetek melyik a legjobb, legoptimálisabb vga ezek mellett a feltételek mellett, nem arra, hogy az adott összegből mi jön ki. Ezért nem is írok összeget, ne befolyásoljon senkit.

Válaszaitokat köszönöm!



2015. dec. 29. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az AMD R9 390 8GB-s videokártya kissé jobb az NVIDIA GTX 970-él, a nagyobb memória miatt.
2015. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tehát összegezve: az R9 390 maximum Full Hd felbontásig felesleges pénzkidobás (kihasználatlan maradna).

Marad az R9 380x és a GTX970.

A GTX970 memória problémája mennyiben jelentkezik játékok alatt?

2015. dec. 30. 11:45
 13/13 anonim ***** válasza:

A 380x és a 970 nem esik egy kategóriába, mivel a 970 erősebb (az inkább a 390 kategóriája).

A 380x simán elég Full Hd felbontásig ha nem vagy fps őrült (elég a 40-50 fps)

A 970-el nincs tapasztalatom, de azt írják mindenhol, hogy a gyakorlatban nem jelentkezik a 3,5gb-os memória probléma (bár a GTA V max grafikán Full Hd-ban már 4gb körül igényel, szóval nem tudom hogyan van ez)! Az is igaz, hogy a játékok 90%-a Nvidia támogatott (ami a 970 mellett szól, bár ez egetverő különbséget nem okoz AMD és Nvidia között)!

Ha kell a magas fps szám akkor mindenképpen 970/390-es kártyát vegyél.

Az Én voksom a 390-re esik (8gb vram, nincs memória probléma, valamivel erősebb, újabb technológia)

2015. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!