Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplap/proci config...

Milyen alaplap/proci config jon ossze kb 60ezerbol?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem h milyen alaplap es proci konfig menne egybe ami kb 65ezerbol kijon...

A gephaz, a vga, a tap es a ram adottak.

Ram: 2x 4gb ddr3-as kingstone hiper x fury /orajel m1 mert meg nincs megveve tehat az alaplapot ez nem befolyasolja/

Videokartya: amd 6770 hd /ez kesobb lesz cserelve jobbra egyenlore az a lenyeg h ezt is befogadja az uj alaplap/

Tap: 550 wattos /markas azt hiszem talan cooler master de nem vagyok benne biztos de a lenyeg h markas tehat ezzel nem lesz gond/

Gephaz: jelenleg egy microAtx van bennt meretezes alapjan eleg valoszinu h csak ez a fajta fer bele.

Tehat osszesitesben:

Kell egy microATX-es alaplap ami inteles cput tamogat es melle egy intel cpu es ez a ketto kb 60-65ezer korul jojjon ki...

Valaszotokat elore is koszonom es ha valamit nem irtam le elnezest annyira nem ertek ehhez eppen ezert kerem a segitsegeteket.



2015. dec. 28. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
i5 4460 + asrock B85 pro3
2015. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lord Hidan ***** válasza:
Esetleg +5 ezret nem akarsz még rászánni? 70ből jönne ki csak egy i5 + egy vállalható b85-ös lap
2015. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lord Hidan ***** válasza:
#1 +1 énis ezt akartam javasolni de drágább szerintem valamennyivel
2015. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzá rak még pár forintot és megveszi az i5-t b85-el.
2015. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat az jobb akkor termeszetesen meg belefer az nem a vilag vege :)
2015. dec. 28. 00:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszokat
2015. dec. 28. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!