Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hd7850-en hogy futnak a...

Egy hd7850-en hogy futnak a mai játékok? Ahogy láttam viszonylag jól hogy lehetséges hogy mégis alig fogyaszt áramot?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
jól. Fogyaszt az rendesen, miről beszélsz?
2015. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég gyenge videókártya, a mai játékok szinte sehogy, esetleg alacsony grafikán. Fogyasztása nem túl nagy, de már megvetted? Vagy vennél? Ha igen, mennyiért?
2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

7850 = r7 265 ( átcimkézték :) )

mai játékok magas és közepes grafikán elfutnak rajta.

2015. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

54%: "mai játékok szinte sehogy, esetleg alacsony grafikán"

Te miről beszélsz?

Kérdező: Jó kártya, használtan megéri megvenni, ha találsz jó/olcsó példányt belőle. A fogyasztása viszont tényleg nem elhanyagolható.

G.

2015. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lord Hidan ***** válasza:

Minden mai játékhoz elég még 1-2nél már csak low/med-en fog menni de ez függ a processzortól is

Azért mert régi kártya még nem gyenge neked szerintem a 7870 is ugyan olyan gyengének minősülne pedig ugyaz mint az mint a 270x

A 7850 valamivel erősebb mint a gtx 750ti

2015. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is megjegyzem, hogy nekem pontosan ilyen kártyám van, szóval első kézből való tapasztalatokat kapsz.


Kompromisszumos, 900p-ben közepes-magas beállításokkal elboldogul 30-60fps között, de játéka válogatja.

A Ryse: Son of Rome, egy éves játék, közepes-magas beállításokkal 1680×1050-ben alig bírja a 30fps-t.

Shadow of Mordor, egy éves játék, közepes-magas beállításokkal az előbbi felbontásban egész tűrhetően tartja a 60fps-t. 30 alá nem esik.

Injustice: Gods Among Us, két éves játék, az előbbi felbontásban legmagasabb részletesség mellett jól tartja a 60fps-t, level transitionnél akad.

Wolfenstein: The New Order, másfél éves, magas beállítások, előbbi felbontás, fps-t nem mértem, de stabilan játszható.

Bioshock Infinite, majdnem három éves, magas beállításokkal is tűrhetően elvan 50-60fps körül.

Metro: Last Light, két éves, kikapcsolt PhysX mellett magas beállításokon is stabilan játszható.

Far Cry 3, 3 éves játék, közepes-magas beállításokon stabil 45fps.

Élsimítást, magas minőségű árnyék és részecske effekteket sehol sem igazán érdemes erőltetni.


Még esetleg le tudom tesztelni a Hitman: Absolution és Splinter Cell: Black List, amik viszonylag újabbak (2-3 évesek) és megvannak, de azokra még nem volt időm.


Mint látható, a játékok közül a legújabb is legalább egy éves, és még ilyen alacsony felbontáson is kompromisszumot kell kötni. A még újabb játékoknál nyilván még komolyabb kompromisszumok lehetnek szükségesek.

2015. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ÉRtem ksözönöm ! használtan vettem 23-ba ! :P
2015. dec. 27. 22:32
 8/10 Lord Hidan ***** válasza:
54%
Annyiért teljesen megérte
2015. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, amiért azt mondtam rá hogy gyenge kártya. Ebben az árban TÖKÉLETES, jobb választás nem is lehetett volna.

Azért mondtam hogy gyenge, mert ha új, akkor szerintem abban az árban van jobb is. De igy ebben az árban nagyon jó.

2015. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hogy bizonyítsam,hogy az 27 265 ugyanaz mint a HD 7850 =

így látja a linux a 265-öt : 01:00.0 VGA compatible controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD/ATI] Pitcairn PRO [Radeon HD 7850]

2015. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!