Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra AMD vagy Intel process...

Játékra AMD vagy Intel processzor a jobb?

Figyelt kérdés
A mai, vagy a 2016-ban meghelenő játékokhoz (maximum beállításokon) milyen AMD és Intel processzor kellene, hogy "rendesen", "sok" FPS-sel (kétmagos AMD 5000+ 2.6Ghz processzorom van, nem tudom, mennyi a"jó" FPS, én már a 20-nak is örülök) menjenek? Tehát hogy AMD-ből milyen és Intelből milyen lenne jó, és a 2 közül is melyik? bonyolult a kérdés, meg tudom, hogy nem csak a processzor a meghatározó de tegyük fel, hogy ugyanolyan körülmények között.

2015. dec. 26. 22:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az AMD az oka a Globális felmelegedésnek, ezek után nincs min vitázni! :D XD
2017. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azt hogy csinálta? :D
2017. júl. 25. 21:04
 23/24 anonim válasza:
És milyen ramod van? DDR2, 3, 4, 5? Csak mert a proci jó szrintem teljesen elég. Ha ramból ddr2 van akkor szerintem az már gyenge. Nekem ddr3 8gb ramom van. Nem a leg erősebb de és nekem egy szavam nincs rá. A ddr2-n gondolkozol akkor szerintem abból csapass bele egy 8-ast mert az SZERINTEM gyenge. Lehet hogy hülyeséget írok de nekem mikor ddr2-es ramom volt 4gb akkor nem nagyon tudtam semmivel játszani. Persze te tudod. De ha szeretnél váltani akkor azt mondom hogy tegyél bele egy ddr3-as 8 vagy 4gb-os ramot. Ddr4 szerintem még nem szükséges annyira illetve nem jobb egy ddr4 4gb mint egy ddr3 8gb. Na mindegy túl hosszú! :)
2017. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó te miket írsz ? Van fogalmad arról , hogy mekkora baromság ? A kérdező a procit kérdezte nem a ramot ! Oly mindegy csak halkan megsúgom neked , hogy ddr2, ddr3, vagy ddr4 ramja van az illetőnek, ha a videókártya és a proci gyenge , csak úgy megsúgom neked , hogy nekem meg 10gb ddr 3 1600 as ramom van 2+8gb de ha ddr 4 ből lenne ugyanennyim is nyernék vele max 4-5 fps-t mert hogy a ram sebessége már az integrált gpukra van fejlesztve tehát oly mindegy hogy ddr 3- vagy 4 , kva nagy külömbség nincs , max 2-3% Játékhoz jó videókártya, jó proci kell ennyi ! Kérdező: Ahhogy előttem írták pénztárca kérdése, úgy mint intel, úgy mint Amd is jó ha kevesebb pénzed van Amd, ha több Intel, de egetverő különbséget nem fogsz tapasztalni ha nincs jó kártyád ! Inkább kártyára költs többet ( persze mellé egy jó tápra) Bár lehet azóta megvetted amit akartál, ez csak az én véleményem, a későbbiekre nézve is :) !
2018. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!